Son Dakika Haberleri: Vicdansız anne, yeni doğmuş bebeğini poşete koyduktan sonra ölüme terk etti!

Vicdansız anne, yeni doğmuş bebeğini poşete koyduktan sonra ölüme terk etti!

12 gün önce

Rusya'da, 36 yaşındaki iki çocuk annesi kadın, yeni doğmuş bebeğini bir poşete koyarak, civarda bulunan marketin arka tarafına attı.

1
Rusya'nın Cheremshan köyünde, 36 yaşındaki 2 çocuk annesi kadın, yeni doğmuş bebeğini plastik bir poşetin içine koyduktan sonra civarda bulunan bir süpermarketin arka tarafına attı. Bebek, market müdürü tarafından bulundu.
2
Görüntülerde, annenin bebeği bıraktıktan bir süre sonra tereddüt ederek bebeğin başında yürüdüğü, daha sonra bebeği bırakarak gittiği görülüyor.

3
Market çalışanlarının haber vermesi üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi.
4
Hastaneye kaldırılan bebeğin durumunun iyi olduğu belirtilirken, polis tarafından bulunan anne hakkında soruşturma açıldı. Anne, soruşturma bitene kadar ev hapsinde tutulacak.Haber Yayın Tarihi: 10.09.2019 02:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

32 yaşındaki kadın öğretmen, eğitim amaçlı gönderildiği ıslahevinde, çocuk mahkumla cinsel ilişkiye girdi! Cüce striptizci dehşet saçtı! Aldatıldığını öğrenince çılgına döndü Manisalı genç, sadece 2 bin dolar harcayarak otostopla tam 27 ülke gezdi! Afrodizyak etkisiyle cinsel güce güç katıyor! İbn-i Sina'nın gözdesi Su altında evlilik teklifi faciayla sonuçlandı! Talihsiz genç nefessiz kalarak oracıkta can verdi