Son Dakika Haberleri: Victoria Beckham'dan 2014 Kış Çanta Koleksiyonu

Victoria Beckham'dan 2014 Kış Çanta Koleksiyonu

6 yıl önce

Bir çok kadının zevkine hayran olduğu Victoria Beckham, şimdi de hazırladığı koleksiyonlar ile modanın nabzını tutuyor.

1
Victoria Beckham'ın yeni sonbahar kış 2013-14 çanta koleksiyonu görücüye çıktı.
2
Bir çok kadının zevkine hayran olduğu Victoria Beckham, şimdi de hazırladığı koleksiyonlar ile modanın nabzını tutuyor.
3
Yurtdışında 2013-14 sonbahar kış koleksiyonları tanıtılırken, ünlü stil ikonu kendine has çanta koleksiyonuyla karşımıza çıktı.
4
25 parçadan oluşan çantalar arasında tote modeller, postacılar, doktor tipleri koleksiyonu tamamlayan kilit parçalar arasında.
5
Lacivert, koyu kırmızı, gül kurusu, nude ve eflatun tonlarının ağırlıkta olduğu çantalar, her zaman ki gibi Beckham'ın imzasını taşıdığı için sert deriden üretilmiş.
6
İşte hafta içi iş toplantılarında ve özel davetlerde kalem eteğiniz ile yüksek ökçeli stiletto'larınızın tamamlayacağı Victoria Beckham 2013-14 çanta koleksiyonundan dikkat çeken parçalar... (Kaynak:Womenist.net)
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kapıcılar Kralı'nda Mahir'in Suç Ortağıydı, Ona Bir de Şimdi Bakın Yabancı Sandığımız Marka Gratis'in, Türkçe Anlamı ve Sahibini Duyan Şaşıp Kalıyor Sık Sık Tükettiğimiz Poğaçanın, Sağlığımızı Nasıl Tehdit Ettiğini Duyunca Bir daha Yemek İstemeyeceksiniz! Peru'da Keşfedilen 2 Bin Yıllık Mezarda Şoke Eden Detay! Ayaklarını Kesip Gömmüşler Kotasız İnternet Tarifeleri Açıklandı! İşte Ücretler