Victoria's Secret kalıpları yıktı! İlk büyük beden model, güzelliğiyle nefes kesiyor - Son Dakika

Victoria's Secret kalıpları yıktı! İlk büyük beden model, güzelliğiyle nefes kesiyor

10.10.2019 08:58

ABD'li moda devi Victoria's Secret, İngiltere'de bulunan bir kadın iç çamaşırı firması ile yaptığı işbirliği sonucunda, büyük beden model Ali Tate-Cutler ile anlaştı.

1
İngiltere'de bulunan bir kadın iç çamaşırı şirketi olan Bluebella, ABD'li moda devi Victoria's Secret ile işbirliği yaptı.
2
Tanıtım filmi için güzel manken Ali Tate ile çalışan Victoria's Secret, ilk kez büyük beden bir modelle anlaşmaya vardı. Moda devinin bu hareketi akıllara, ''Victoria's Secret kalıpları yıkıyor mu?'' sorusunu getirdi.
3
Victoria's Secret'ın New York'taki lansmanına katılan güzel model, ''Victoria's Secret duvarlarında olduğumu görmek hayal gibiydi. Bu marka sanırım birçok kişinin idolüydü.

4
Bu büyük bedenler için doğru yönde çok güzel bir adım. Marka ile direkt olarak çalışmasam da tanıtımlarda yer alan ilk büyük beden model olduğumu söylemeliyim. Medya ve moda alanında daha çok olmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü çoğu kadın kafalardaki zayıflık ve fizikte değil. Bizim gibi insanlarda var. Bu belki de Victoria's Secret için bir adım olur.''

5
Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Ali Tate'in, Instagram'da yaklaşık 140 bin takipçisi var.
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (35)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Victoria's Secret kalıpları yıktı! İlk büyük beden model, güzelliğiyle nefes kesiyor - Son Dakika


Advertisement