Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı

Victoria's Secret'ın ilk kızıl saçlı modeli Alexina Graham, koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

1
Firmanın ilk kızıl saçlı model olarak tanınan 30 yaşındaki Graham, salgın nedeniyle bütün planlarını iptal etmiş ve ABD'den ülkesi İngiltere'ye dönerek kendini karantinaya almıştı.
2
Aslen İngiliz olan Alexina Graham, daha önce yaptığı sosyal medya paylaşımında İngiltere'de Nottinghamshire'da yaşayan kız kardeşinin yanına gittiğini belirtmişti.
3
Graham, "Aslında New York'ta yaşıyorum ama bu günleri yalnız geçirmek istemedim" demişti. Fakat daha sonra corona virüs semptomları gösterince hastaneye kaldırıldı.
4
Modelin, ateşinin yükseldiği ve nefes darlığı çektiği belirtildi. Graham, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımında durumunun kötü olmadığını ve hastanede tedavisinin devam ettiğini bildirdi.

5
3 Mart 1990 yılında İngiltere'de doğan kızıl saçlı model, Alexina Graham, Victoria's Secret defilesinde yürüyen ilk kızıl saçlı model olma özelliğini taşıyor.

6
Modelliğe Adım Atış
Modelliğe Adım Atış
Güzel model kariyerinin nasıl başladığını şu sözlerle anlattı: "17 yaşındayken bir derginin düzenlediği modellik yarışmasına girdim. Yarışmanın İngiltere ayağını kazandım. Sonrasında New York'taki versiyonuna katıldım ve onu da kazandım. Her şey böyle başladı."

7
"Victoria's Secret meleklerinden birisi olduğumu öğrendiğimde ilk tepkim ağlamak oldu, çünkü aynı anda hem heyecan hem endişe hissediyordum. Benim için çok duygusal bir andı. Bütün hayatım boyunca bunun için çalışmıştım. Hayallerimin gerçeğe dönüştüğünü öğrendiğim o ilk anda duygusal anlamda kontrolümü kaybettim diyebilirim. İlk yılımda Şangay'da podyuma çıktım. Etrafımın podyumda izlediğim modellerle çevrili olması gerçeküstü bir deneyimdi.''
8
"Victoria's Secret meleği olmanın en güzel yanı diğer tüm o muhteşem kadınlarla kız kardeşlik bağına sahip olmak. Gerçekten bir aile gibiyiz. Birbirimize her anlamda destek oluyoruz. Bana işimle ilgili verdikleri en iyi tavsiye, 'Podyumda olmaktan asla çekinme ve karakterinin ortaya çıkmasına izin ver' oldu. Ayrıca işim sayesinde genç takipçilerle aramda bir bağ oluşuyor. Bu bağı ve onlara bir şekilde ilham verebilmeyi seviyorum."

9

YORUMLAR (7)
  • Günay : Dünyayı saran ve herkese bulaşan bir virus arkadaşlar. Sizde yada sevdiklerinizde olmadığını nerden biliyorsunuz. Gencecik bir hayat ölümcül bir mikrop ile savaşıyor günah değilmi. Size ne zararı var ne yaptı size bu kız. Biraz insani yönden düşünün yapmayın şeytana esir olup en büyük günahı siz işlemeyin. Allahım hepimizi bu virusden korusun. Bu gencecik insana ve bütün bu duruma düşen insanlara Allahım yardım etsin inşallah. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Camiler ibadete açılıyor! İşte İstanbul, Ankara ve İzmir'de cuma namazı kılınabilecek camiler Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım Kimyasal cilt temizleme losyonunu kullananların yüzleri yandı! Hemşire korkunç fotoğrafları bir bir paylaştı Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu Salgın başlayınca kendisini haremiyle lüks otele kapatan Tayland Kralı cariyesiyle bisiklet keyfi yaptı