Victoria's Secret Mankeni Ana Beatriz Barros İstanbul Gecelerine Aktı - Son Dakika

Victoria's Secret Mankeni Ana Beatriz Barros İstanbul Gecelerine Aktı

7 yıl önce

Dergi çekimi için İstanbul'a gelen ünlü top model, Beyoğlu eğlenirken objektiflere takıldı.

1
Victoria's Secret Mankeni Ana Beatriz Barros, dergi çekimi için geldiği İstanbul Beyoğlu'nda eğlenirken objektiflere takıldı.
2
Geçtiğimiz hafta sonu L'Officiel dergisinin kapak çekimi için İstanbul'a gelen Anna Beatriz Barros, çekimleri bitirdi ama şehir turuna devam ediyor.
3
Saç tasarımcısı John Mullan'ın özel olarak Londra'dan getirtildiği ve fotoğrafçı Emre Doğru'nun gerçekleştirdiği çekimin bitişi, önceki gün Beyoğlu'nda kutlandı.
4
Dünyaca ünlü top model, derginin yayın direktörü Gülen Yelmen ve ekibi eşliğinde önce Münferit'te Türk yemeklerinin tadına baktı, ardından eğlenmek için Tepebaşı Nu Pera içinde hizmete giren Pop'a geçti.
5
Gecce kulübünde geç saatlere kadar kalıp dans eden Barros, çıkışta görüntülendi.
6
Ana Beatriz Barros, gece boyunca elinden Cem Yılmaz'ın kapak olduğu L'Officiel Hommes'u düşürmedi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti