Victoria's Secret'ın 2 Güzel Meleğinin Tutkuyla Öpüştüğü İddiası Ortalığı Karıştırdı - Son Dakika

Victoria's Secret'ın 2 Güzel Meleğinin Tutkuyla Öpüştüğü İddiası Ortalığı Karıştırdı

3 yıl önce

Victoria's Secret'ın iki güzel meleği Bella Hadid ve Stella Maxwell hakkında çıkan iddia, magazin gündemine bomba gibi düştü...

1
Dünyada magazin gündemi bu haberle çalkalanıyor! Victoria's Secret melekleri Bella Hadid ve Stella Maxwell'in bir davette yakınlaşıp tutkulu bir şekilde öpüştükleri iddia edildi.

2
İkilinin yıllardır yakın arkadaş oldukları, birlikte tatillere, partilere ve davetlere katıldıkları zaten biliniyordu.

3
Ancak bu kadarını herhalde kimse beklemiyordu!

4
Bella Hadid ve Stella Maxwell'in, 2015 yılında katıldıkları partide yakınlaşmakla kalmayıp, meraklı bakışlara aldırmadan öpüştükleri iddiası gündeme bomba gibi düştü.

5
LOVE dergisi tarafından Londra'nın popüler eğlence mekanlarından Loulou's'da 2015 yılında düzenlenen partide, ikilinin gece boyunca gözlerini birbirinden alamadığı da iddialar arasında.

6
İngiltere'nin çok okunan galerilerinden The Sun'ın haberine göre; ikili köşe bir masada oturuyordu ve sadece birbirleriyle ilgileniyorlardı.

7
Haberde o dönemde iki modelin de şimdiki kadar ünlü olmadığı, şu anda özel hayatları konusunda çok daha ketum davrandıklarına dikkat çekildi.

8
İkilinin menajerleri de konu ile ilgili yorum yapmayı reddetti.

9
Belçikalı model Stella Maxwell, bir yılı aşkın süredir Alacakaranlık serisiyle tanınan aktris Kristen Stewart ile beraberdi.

10
Stella Maxwell, daha önce de şarkıcı Miley Cyrus ile kısa süreli bir ilişki yaşamıştı.

11
Bella Hadid ise iki buçuk yıl boyunca şarkıcı The Weeknd ile aşk yaşamıştı.

12
Adı zaman zaman farklı isimlerle anılsa da, Bella'nın hayatında kimse olmadığı düşünülüyor.

13
14


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Polis, selfie çekenleri durdurmak için Mavi Göl'ü siyaha boyadı Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu 14 yaşındaki anne, eğlenmesine engel olduğu için 1 yaşındaki bebeğini asarak öldürdü Ünlü model Emily Ratajkowski'nin yayınında Türk takipçinin yaptığı yorum olay oldu: Göğüslerini göremiyorum