Son Dakika Haberleri: Victoria's Secret'ın 2 Güzel Meleğinin Tutkuyla Öpüştüğü İddiası Ortalığı Karıştırdı

Victoria's Secret'ın 2 Güzel Meleğinin Tutkuyla Öpüştüğü İddiası Ortalığı Karıştırdı

9 ay önce

Victoria's Secret'ın iki güzel meleği Bella Hadid ve Stella Maxwell hakkında çıkan iddia, magazin gündemine bomba gibi düştü...

1
Dünyada magazin gündemi bu haberle çalkalanıyor! Victoria's Secret melekleri Bella Hadid ve Stella Maxwell'in bir davette yakınlaşıp tutkulu bir şekilde öpüştükleri iddia edildi.
2
İkilinin yıllardır yakın arkadaş oldukları, birlikte tatillere, partilere ve davetlere katıldıkları zaten biliniyordu.
3
Ancak bu kadarını herhalde kimse beklemiyordu!
4
Bella Hadid ve Stella Maxwell'in, 2015 yılında katıldıkları partide yakınlaşmakla kalmayıp, meraklı bakışlara aldırmadan öpüştükleri iddiası gündeme bomba gibi düştü.
5
LOVE dergisi tarafından Londra'nın popüler eğlence mekanlarından Loulou's'da 2015 yılında düzenlenen partide, ikilinin gece boyunca gözlerini birbirinden alamadığı da iddialar arasında.
6
İngiltere'nin çok okunan galerilerinden The Sun'ın haberine göre; ikili köşe bir masada oturuyordu ve sadece birbirleriyle ilgileniyorlardı.
7
Haberde o dönemde iki modelin de şimdiki kadar ünlü olmadığı, şu anda özel hayatları konusunda çok daha ketum davrandıklarına dikkat çekildi.
8
İkilinin menajerleri de konu ile ilgili yorum yapmayı reddetti.
9
Belçikalı model Stella Maxwell, bir yılı aşkın süredir Alacakaranlık serisiyle tanınan aktris Kristen Stewart ile beraberdi.
10
Stella Maxwell, daha önce de şarkıcı Miley Cyrus ile kısa süreli bir ilişki yaşamıştı.
11
Bella Hadid ise iki buçuk yıl boyunca şarkıcı The Weeknd ile aşk yaşamıştı.
12
Adı zaman zaman farklı isimlerle anılsa da, Bella'nın hayatında kimse olmadığı düşünülüyor.
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kızını 9 Yaşına Kadar Emziren Anne: “Emzirmeyi Özleyeceğim” Aşiret Reisinden 24. Çocuğuna Dillere Destan Düğün: 250 Hindi, 1 Ton Pirinç Pişirildi! Arjantinli Ünlü Modelden Olay Yaratacak Messi İtirafı: Yatakta Ölü Gibiydi Dünyanın Ulaşılması En Zor Yeri! Sadece 300 Kişi Yaşıyor ve İlk Yerleşen 2 Yıl Dayanabildi Siena Fotoğrafçılık Ödüllerinde Ödül Alan Bu Görüntülere İnanamayacaksınız!