Victoria Secret's Meleği Monika Jagaciak Sahillerde Boy Gösterdi - Son Dakika

Victoria Secret's Meleği Monika Jagaciak Sahillerde Boy Gösterdi

16.11.2013 17:19

Victoria Secret's modellerinden 19 yaşındaki Monika Jagaciak, iç giyim firmasının defilesi ardından soluğu sıcak sahillerde aldı.

1
Victoria Secret's modellerinden 19 yaşındaki Monika Jagaciak, iç giyim firmasının yeni ve yine çok ses getiren defilesinin ardından soluğu sıcak sahillerde aldı.
2
Dinlenme fırsatı bulamadan ABD'nin New York kentinden St Barts sahillerinde fotoğraf çekimlerine giden Polonyalı güzel, orada da bir bikini firması için çekimlere katıldı.
3
Dünyanın en çok konuşulan moda gösterilerinden Victoria Secret Show bu yıl da Karlie Kloss, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Candice Swanepoel gibi dünyaca ünlü modellerinin tam kadro katılımıyla göz alıcı bir defile düzenledi.
4
Jagaciak da defilenin göz dolduran yeni güzellerinden biri oldu.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Victoria Secret's Meleği Monika Jagaciak Sahillerde Boy Gösterdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da dikkat çekiyor Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement