Victoria Secret's Meleği Monika Jagaciak Sahillerde Boy Gösterdi - Son Dakika

Victoria Secret's Meleği Monika Jagaciak Sahillerde Boy Gösterdi

7 yıl önce

Victoria Secret's modellerinden 19 yaşındaki Monika Jagaciak, iç giyim firmasının defilesi ardından soluğu sıcak sahillerde aldı.

1
Victoria Secret's modellerinden 19 yaşındaki Monika Jagaciak, iç giyim firmasının yeni ve yine çok ses getiren defilesinin ardından soluğu sıcak sahillerde aldı.
2
Dinlenme fırsatı bulamadan ABD'nin New York kentinden St Barts sahillerinde fotoğraf çekimlerine giden Polonyalı güzel, orada da bir bikini firması için çekimlere katıldı.
3
Dünyanın en çok konuşulan moda gösterilerinden Victoria Secret Show bu yıl da Karlie Kloss, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Candice Swanepoel gibi dünyaca ünlü modellerinin tam kadro katılımıyla göz alıcı bir defile düzenledi.
4
Jagaciak da defilenin göz dolduran yeni güzellerinden biri oldu.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı