Son Dakika Haberleri: Fenomen Kedi Cho, Meslek Beğenmiyor!

Fenomen Kedi Cho, Meslek Beğenmiyor!

12 ay önce

Sosyal medya fenomenlerinden Vietnamlı balıkçı kedi Cho, farklı kostümleriyle dikkat çekse de bu sefer meslek tercihini polislikten yana kullandı. Balıkları, canla başla koruyan minik kahraman son olarak 'Avangers' karakterlerine düşkünlüğüyle dikkat çekmişti.

1
Sosyal medyanın maskotu Vietnamlı Cho'nun Instagram'da paylaşılan son fotoğrafıyla ''Nusret gözlükleri'' ve polis kıyafetiyle pazar aleminin koruyucusu, sosyal alemin trendi haline geldi.
2
3 yaşındaki 'Cho'nun sahibi Le Quoc Phong, birlikte pazarda balık sattıklarını ve her zaman 'Cho'nun büyük ilgi çektiğini belirtti.
3
Tercih ettiği kostümlerle ünü, Vietnam'ın balık pazarını aşarak dünyaya yayılan 'Cho' son bıraktığımızda Avengers karakterlerine merak salmıştı.
4
İşte sosyal medyanın fenomeni Vietnamlı kahraman kedi Cho...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 17.11.2018 10:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Uçakta mide bulandıran görüntü! Islak çoraplarını pencereye astı Deprem Kahini'nden korkutan uyarı! Bu kez tarih verdi Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada Kanseri sporla yendi! Kaç yaşında olduğunu duyan kulaklarına inanamıyor! Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel'in kızı, güzelliğiyle nefes kesiyor