Fenomen Kedi Cho, Meslek Beğenmiyor! - Son Dakika

Fenomen Kedi Cho, Meslek Beğenmiyor!

17.11.2018 10:33

Sosyal medya fenomenlerinden Vietnamlı balıkçı kedi Cho, farklı kostümleriyle dikkat çekse de bu sefer meslek tercihini polislikten yana kullandı. Balıkları, canla başla koruyan minik kahraman son olarak 'Avangers' karakterlerine düşkünlüğüyle dikkat çekmişti.

1
Sosyal medyanın maskotu Vietnamlı Cho'nun Instagram'da paylaşılan son fotoğrafıyla ''Nusret gözlükleri'' ve polis kıyafetiyle pazar aleminin koruyucusu, sosyal alemin trendi haline geldi.
2
3 yaşındaki 'Cho'nun sahibi Le Quoc Phong, birlikte pazarda balık sattıklarını ve her zaman 'Cho'nun büyük ilgi çektiğini belirtti.
3
Tercih ettiği kostümlerle ünü, Vietnam'ın balık pazarını aşarak dünyaya yayılan 'Cho' son bıraktığımızda Avengers karakterlerine merak salmıştı.
4
İşte sosyal medyanın fenomeni Vietnamlı kahraman kedi Cho...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Fenomen Kedi Cho, Meslek Beğenmiyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler