Virüse aldırış etmeden cinsel ilişki partisi düzenleyen gruba polis baskın yaptı - Son Dakika

Virüse aldırış etmeden cinsel ilişki partisi düzenleyen gruba polis baskın yaptı

02.04.2020 17:09

Koronavirüsten dolayı sokağa çıkma yasağı uygulanan Tayland'da polis, apartmanda uyuşturucu ve cinsel ilişki partisi düzenleyen bir gruba baskın yaptı.

1
Koronavirüs kapsamında bazı önlemler kapsamında sokağa çıkma yasağının uygulandığı Tayland'da polis ihbar üzerine bir apartman dairesini baskın düzenledi.
2
Daireye baskın yapan polis cinsel ilişki ve uyuşturucu partisi veren İngiliz Avustralya ve Amerikalı erkeler ile beraber partiye katılan Tayland'lı bir grup kadını gözlatına aldı.

3
Polis, apartmanda bulunan diğer sakinlerin sesten rahatsız olmasından dolayı kendilerine ihbar geldiğini, baskın yaptıkları evde bikinili kadınlar ve yarı çıplak erkelerden oluşan bir grubun uyuşturucu alıp cinsel ilişki partisi düzenlediklerini ve evde bulunan herkesin gözlatına alındığını söyledi.

4
Polis, evde yaptığı aramada çatıya gizlenmiş bir miktar uyuşturucu ele geçirdi. Polis, kuralları ihlal eden toplan 14 kişinin şuan polis merkezinde tutulduklarını ifadeleri alındıktan sonra mahkemeye sevk edileceklerini söyledi.
5
Dünyanın en fazla turist çeken bölgesi olan Phuket, Tayland'ın koronavirüsten en çok etkilenen dördüncü bölgesi oldu.

6
Şimdiye kadar toplam 71 kişinin hayatını kaybettiği bölgede akşam saat sekizden sonra sokağa çıkma yasağı uygulanıyor.
7

Son Dakika Virüse aldırış etmeden cinsel ilişki partisi düzenleyen gruba polis baskın yaptı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement