Koronaya yakalanan hamile kadın mucizevi bir şekilde ikiz bebek dünyaya getirdi - Son Dakika

Koronaya yakalanan hamile kadın mucizevi bir şekilde ikiz bebek dünyaya getirdi

10.10.2020 15:05

Kuzey İrlanda'da yaşayan kadın hamilenin son döneminde koronavirüse yakalanarak yoğum bakıma alındıktan sonra doktorların bebeğin doğumu mucize derken anne sağlıklı bir şekilde ikiz bebek dünyaya getirdi.

1
Kuzey İrlanda'nın Belfast şehrinde yaşayan 32 yaşındaki Danielle Martin, geçen nisan ayında aniden nefes almaktan zorlanıp fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Yapılan muayenede ciğerlerinin iltihap kaptığı ve COVID-19'a yakalandığı ortaya çıktı. Durumu ciddi olan Danielle, 10 gün boyunca yoğun bakımda makinaya bağlı yaşadı.
2
Doktorlar hamile olan Danielle'nin nişanlısı Bryan Green'e durumunun kritik olduğunu ve karnındaki bebeğin kurtulmasının mucize olduğunu söylediler. 10 gün boyunca solunum cihazı sayesinde nefes alabilen Danielle'nin durumu günden güne iyi gitmeye başladı.
3
Yoğun bakımdan çıkarılıp serviste tedavisine devam edilen Danielle'ye doktorlar, bir bebek değil iki bebeğe hamile olduğunu ve bebeklerin hiç bir şekilde zarar görmediklerini, normal şekilde karnında geliştiklerini söyledi. Danielle, 7 Ekim tarihinde Ava ve Martin isimli sağlıklı ikiz çocuğu dünyaya getirdi.
4
Danielle'nin eşi ikiz çocuklara sahip olmanın mutluluğunu Facebook üzerinden şu sözlerle paylaştı ''Ailemiz için çılgın bir yıl geçiriyoruz. Eşimin hamileyken yoğum bakıma girdi. Doktorlar bize bebeğin kurtulma ihtimalinin olmadığını söylediler. Eşim mucizevi bir şekilde ikiz bebek dünyaya getirdi. Bu bizim için büyük bir mucizedir. Bebeklerimizin ve Danielle'nin sağlık durumu çok iyi gidiyor. Danielle, bir madalya hak ediyor. Dünyanın en güzel duyguları içindeyim" diyerek açıklamada bulundu.

Son Dakika Koronaya yakalanan hamile kadın mucizevi bir şekilde ikiz bebek dünyaya getirdi - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement