Virüsten dolayı bacağı kesilmişti! Ünlü oyuncu Nick Cordero üç aylık yaşam savaşını kaybetti - Son Dakika

Virüsten dolayı bacağı kesilmişti! Ünlü oyuncu Nick Cordero üç aylık yaşam savaşını kaybetti

06.07.2020 10:59

Yaklaşık üç ay önce koronavirüse yakalanan ve virüsün vücudunda oluşturduğu komplikasyon nedeniyle bacağı kesilen ünlü oyuncu Nick Cordero hayatını kaybetti.

1
Broadway'in ünlü isimlerinden Nick Cordero, binlerce insanın ölümüne neden olan koronavirüsün yol açtığı komplikasyon sonucu bacağını kaybetmişti.

2
Yaklaşık üç aydır koronavirüsle mücadele eden ve geçtiğimiz Nisan'da bacağını kaybeden 41 yaşındaki ünlü oyuncu Nick Cordero, virüse yenik düştü.

3
Acı haberi kendisi gibi oyuncu eşi Amanda Kloots, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.
4
Eşinin 95 günlük mücadelesinde umudunu yitirmeyen Kloots, acısını şu sözlerle dile getirdi:

5
"Tanrı'nın şimdi cennette başka bir meleği var. Sevgili kocam, bu sabah vefat etti. İnanamıyorum... Onsuz hayatımızı hayal edemediğim için kalbim kırıldı. Nick, çok parlak bir ışıktı. Herkesin arkadaşıydı, dinlemeyi, yardım etmeyi ve özellikle konuşmayı seviyordu. İnanılmaz bir aktör ve müzisyendi. Seni sonsuza kadar seveceğim tatlı adamım..."

6
Tony Ödülleri'ne aday gösterilen oyuncunun virüsün yol açtığı komplikasyon nedeniyle sağ bacağı kesilmişti.

7
Çiftin 1 yaşında Elvis adında bir çocuğu bulunuyor.

8
9
10

Son Dakika Virüsten dolayı bacağı kesilmişti! Ünlü oyuncu Nick Cordero üç aylık yaşam savaşını kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR (6)
  • alivelideli: Kafir ne kadar iyi olursa olsun müslüman olmadıktan sonra cennete gidemez. Müslüman olmayana ALLAH (C.C) rahmet etmez. Rahman ve Rahîm isimleri Sual: Allahü teâlânın Rahman ve Rahîm isimlerinin anlamı nedir? CEVAP Rahman ism-i şerifi, dünyada, dost olsun düşman olsun, layık olsun olmasın, mümin olsun kâfir olsun, bütün yaratıklara rızık ve sayısız nimetler veren demektir. Rahîm ism-i şerifi ise, ahirette yalnız Müslümanlara merhamet eden demektir. Bir âyet-i kerime meali: (Ey günahı çok olan ku 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı 400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti