Virüsten ölen 56 yaşındaki adam, ölmeden dakikalar önce bir gence tükürdü - Son Dakika

Virüsten ölen 56 yaşındaki adam, ölmeden dakikalar önce bir gence tükürdü

Tayland'da koronavirüs kapmış olan 56 yaşındaki Anan Sahoh isimli adam, trene binmek için bilet aldığı sırada bilet sırası bekleyen bir gencin yüzüne tükürdü. 56 yaşındaki adam trene bindikten dakikalar sonra fenalaşıp hayatını kaybetti.

1
Dehşete düşüren olay Tayland'da gerçekleşti. Koronavirüs taşıyan 56 yaşındaki Anan Sahoh, trene bindikten bir kaç dakika sonra kusmaya başladı. Yere yığılan Anan, dakikalar içinde hayatını kaybetti.
2
Polis ve sağlık görevlileri güvenlik kamerası görüntülerinde Anan'ın tükürdüğü adamı, virüsü başkalarına yaymaması için arıyor.
3
Daha önce hiçbir virüs belirtisi göstermeyen Anan, fenalaştıktan sonra trenin tuvaletine doğru gitti. 56 yaşındaki adam kapının önünde yığılıp hayatını kaybetti.
4
Trene gelen sağlık ekiplerinin yaptığı test sonucu pozitif çıkınca diğer yolcular trenden indirilip tren dezenfekte edildi.
5
Anan, trende fenalaştığı sırada başka bir yolcu fotoğraflarını çekti. Talihsiz adamın kısa bir süre önce Pakistan'dan geldiği belirtildi.
6
7
8

YORUMLAR (26)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Arabadan inmek yasak! Karantinada bunalan İstanbullular, açık hava sinemasında buluştu 16 cm'lik kelebek, büyüklüğü ile yayla sakinlerini şaşkına çevirdi Sırlar ortaya çıkıyor! Clinton'a cinsel ilişki randevusunu "sapkın milyarder" ayarlamış Korona engeline takılan doktor çift, çalıştıkları hastanede dünyaevine girdi Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi mozaik görenleri büyüledi