Virüsten ölen 56 yaşındaki adam, ölmeden dakikalar önce bir gence tükürdü - Son Dakika

Virüsten ölen 56 yaşındaki adam, ölmeden dakikalar önce bir gence tükürdü

02.04.2020 16:21

Tayland'da koronavirüs kapmış olan 56 yaşındaki Anan Sahoh isimli adam, trene binmek için bilet aldığı sırada bilet sırası bekleyen bir gencin yüzüne tükürdü. 56 yaşındaki adam trene bindikten dakikalar sonra fenalaşıp hayatını kaybetti.

1
Dehşete düşüren olay Tayland'da gerçekleşti. Koronavirüs taşıyan 56 yaşındaki Anan Sahoh, trene bindikten bir kaç dakika sonra kusmaya başladı. Yere yığılan Anan, dakikalar içinde hayatını kaybetti.
2
Polis ve sağlık görevlileri güvenlik kamerası görüntülerinde Anan'ın tükürdüğü adamı, virüsü başkalarına yaymaması için arıyor.
3
Daha önce hiçbir virüs belirtisi göstermeyen Anan, fenalaştıktan sonra trenin tuvaletine doğru gitti. 56 yaşındaki adam kapının önünde yığılıp hayatını kaybetti.
4
Trene gelen sağlık ekiplerinin yaptığı test sonucu pozitif çıkınca diğer yolcular trenden indirilip tren dezenfekte edildi.
5
Anan, trende fenalaştığı sırada başka bir yolcu fotoğraflarını çekti. Talihsiz adamın kısa bir süre önce Pakistan'dan geldiği belirtildi.
6
7
8

Son Dakika Virüsten ölen 56 yaşındaki adam, ölmeden dakikalar önce bir gence tükürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (26)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement