Virüsün binlerce can aldığı İtalya'da hayat normale dönmeye başladı! Milyonlarca insan iş yerlerine akın etti - Son Dakika

Virüsün binlerce can aldığı İtalya'da hayat normale dönmeye başladı! Milyonlarca insan iş yerlerine akın etti

Son olarak günlük ölüm sayısı 174'e düşen İtalya'da iki aydan sonra Kovid-19 önlemlerinin gevşetilmesiyle bugün yaklaşık 4.5 milyon insan iş yerlerine akın etti.

1
Avrupa'nın virüsten en çok etkilenen ve ölü sayısının 28 bini bulduğu İtalya'da önlemlerin gevşetildiği ilk gün halk iş yerlerine koştu.

2
İnsanlar toplu taşıma araçlarını ve kendi arabaları ile caddeleri tıklım tıklım doldurmalarına rağmen, trafiğin virüsün henüz ortaya çıkmadığı Şubat ayına oranla daha az olduğu dikkatlerden kaçmadı.

3
Hükümet bazı fabrikalara üretime geçme izni verirken inşaat işçileri yarı bıraktıkları işlerini tamamlamak için inşaat alanlarına akın ettiler.

4
Düğün ve organizasyon şirketi sahibi olan Gianluca Martucci, tekrar iş yerinin açılmasından sonra büyük bir mutluluk duyduğunu tekrar işe dönmenin harika bir şey olduğunu ama dünyanın tamamen değiştiğini söyledi.
5
Hükümetin parkların tekrar açılmasına izin vermesinden sonra insanlar yakınları ile tekrar bir araya geldiler ama sosyal mesafe kuralı halka sürekli hatırlatıldı.
6
Restoran, bar, cinema ve ıokul gibi yerler kapalı kalmaya devam edecek.
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 04.05.2020 13:31

Son Dakika Virüsün binlerce can aldığı İtalya'da hayat normale dönmeye başladı! Milyonlarca insan iş yerlerine akın etti - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti