Vizyon Toplantısı'na Giden Ünlülerin Açıklamaları - Son Dakika

Vizyon Toplantısı'na Giden Ünlülerin Açıklamaları

13.07.2014 11:47

1
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Tayyip Erdoğan'ın ‘Vizyon Belgesi'ni açıkladığı toplantıya katıldığı gerekçesiyle eleştirilen ünlü isimler, tepkilere Twitter'dan yanıt verdi.

2
'Vizyon Belgesi' toplantısına katılması, Alevi kimliği üzerinden tartışma konusu yapılan ve boynunda taşıdığı 'Zülfikâr' kolyesine gösterilen tepkiler üzerine Sanatçı Zerrin Özer, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

3
Zülfikarıma laf yok. Aklınızı alırım küçük beyinli cahiller. Düne kadar Aleviyim demeye korkan cahiller Zülfikarı ilk takan Aleviyim. Sizin salaklığınızdan birleşemiyoruz.

4
Yoksa kim bizim kadar çoğunluk. Yıllardır, korka korka saklandınız utançmışız gibi. Bana Alevilikten söz etmeyin de karşıma gelin korkaklar!

5
Bu arada ettiğiniz ahlaksızca sözlerle benim hiç işim olmaz. Yani kendin yazıyorsun kendin okuyorsun, anladın mı hıyar?

6
Toplantıya katılan Oyuncu Şafak Sezer ise eleştirilere cevaben Twitter hesabından şunları söyledi:

7
Benim cumhurbaşkanı adayım Recep Tayyip Erdoğan. Ülke için daha ileriye. Bir defa çok çalışkan bir partiye sahip Ak Parti Gençlik Kolları bizimle çok ilgilendi.

8
Tayyip Erdoğan'ı ne ilah ne yüce ne de ulaşılmaz görüyorum. Recep Tayyip Erdoğan, semtimizin abisidir.

9
İyi bir yalaka olabilmem için yalakalığın ne olduğunu iyi bilmem lazım, yalaka diye yazan arkadaşlar profesyonel olmuş bana öğretsin isterim.

10
Twitter hesabından 1 tam sayfa açıklama yayınlayan Şahan Gökbakar ise şunları söyledi:

11
Biraz önce bana ve sevdiklerime ettiğiniz bütün küfürleri, hakaretleri tek tek okudum. Neredeyse hepsi birer özgürlük ve demokrasi savunucusu bu nefret saçıcı küçük cellatların.

12
Peki, neden küfürlere ve hakaretlere maruz kaldım? Çünkü Sn. Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Vizyon Toplantısı'na davet edildiğim ve katıldığım için. Sizce normalde bu küfür edilecek bir hareket midir?

13
Bu tarz bir toplantıyı Sn. İhsanoğlu yaptığında davet etseydi onu da dinlemeye giderdim. O zaman da mı küfür ve hakaret yiyecektim? Sanmıyorum.

14
Sunucu Ece Erken, hesabından şu açıklamayı yaptı:

15
Vatanı sattın diyorlar, halkı sattın diyorlar, yalaka diyorlar, Atatürk'e ihanet ettin diyorlar, nasıl Beşiktaşlısın diyorlar, takibi bıraktım diyorlar, ölenlerin kemikleri sızlıyor diyorlar. Niye?

16
Başbakan'ın cumhurbaşkanı seçilirse yapacağı, yaptığı işleri anlattığı, davet edildiğim yere gittim diye. Şaka mısınız?

17
Evet ben Gezi'de yer aldım. Apo bayrakları açanların değil, halkın malına zarar verenlerin değil, özgürlük hakkını savunanların yanında, yani saf temiz Gezicilerin yanındaydım.

18
Bu anlamda hep destek oldum, yine olurum.

Son Dakika Vizyon Toplantısı'na Giden Ünlülerin Açıklamaları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti