Vizyona Giren Filmler! - Son Dakika

Vizyona Giren Filmler!

06.07.2013 09:25

Bu hafta aksiyon ve eğlence var

1
Eşi ve iki çocuğuyla birlikte orman içinde bir kulübeye giden adam, uyandığında ailesini yanında bulamaz. Talihsiz adamın sevdiklerini yeniden görebilmesi için zamana karşı yarışması gerekir... Aksiyonun yanı sıra eğlencenin de yer alacağı bir sinema haftası izleyenleri bekliyor. İşte bu hafta vizyona giren filmler: 'CİNNET (MODUS ANOMALI)'
2
ACİL ARAMA (THE CALL): Jordan (Halle Berry) 911 acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışmaktadır. Bir gün merkezi arayan genç bir kız, evine birinin zorla girdiğini ve hayatının tehlikede olduğunu söyler.

3
Jordan tüm çabalarına karşın genç kızı kurtaramaz. Bir süre sonra aynı seri katil Casey'i (Abigail Breslin) kaçırır ve onu arabasının bagajına kilitler. Jordan, yardım hattına arayan genç kızı bu sefer kurtarmaya kararlıdır.

4
MASKELİ SÜVARİ (THE LONE RANGER): Vahşi Batı'nın uçsuz bucaksız topraklarından doğan eski bir kahraman yepyeni bir yorumla perdede yerini alıyor.
5
Korsan filmlerinin eskimiş itibarını iade eden ekip

işbaşında. “MASKELİ SÜVARİ” (The Lone Ranger) Gore Verbinski-Jerry Bruckheimer-Johnny Depp üçlüsünün işbirliğiyle, adını aldığı kahramanı eski parlak günlerine kavuşturmayı hedefliyor.

6
NEW YORK'TA 2 GÜN (2 DAYS IN NEW YORK): Paris'ten taşınan Marion (Julie Delpy), radyo programcısı Mingus (Chris Rock) ile birlikte New York'ta yaşamaktadır. Önceki ilişkilerinden olan çocukları ile birlikte sakin bir hayatları vardır.

7
Marion'un babası, kızkardeşi ve onun patavatsız sevgilisi New York'a aile ziyareti düzenler. Gittikçe uzayan bu ziyaret ve onların ırkçı yaklaşımları Marion ile Mingus'un hayatını tepetaklak eder.
8
SADECE TANRI AFFEDER (ONLY GOD FORGIVES): Bir cinayet işlediği için Bangkok'a kaçan Julian on senedir burada sürgünde yaşamaktadır. Yeraltı dünyası tarafından saygı gösterilen bir suçlu olan Julian kardeşiyle birlikte uyuşturucu ticareti yapmak için paravan olarak kullandıkları bir boks kulübünün işletmeciliğini yapar.

9
Bir gün Julian'ın kardeşi bir kadını öldürmesinin ardından belalı kişilerce vahşice öldürülür. Bunun üzerine sert mizaçlı bir patroniçe olan anneleri Crystal ilk uçakla oraya gelerek Julian'dan kardeşinin katillerini bulup intikamını almasını ve cehennemi ayağa kaldırmasını isteyecektir. Ancak karşılarında şeytanın ta kendisi vardır.

10
SÜPERSTAR (SUPERSTAR): Martin işe gitmek üzere metroya bindiğinde bir tuhaflık hisseder. İnsanlar imza ister, fotoğrafını çeker ve takip ederler. Martin nedensiz bir biçimde aniden ünlü olmuştur.
11
Televizyon kanalları programlarına davet etmek için sıraya girerken Martin, sürekli genişleyen medya girdabında kapana kısılmıştır. Nedenini bulmaya çalıştıkça, olayları sorguladıkça şöhreti daha da artar.

Son Dakika Vizyona Giren Filmler! - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement