Volkswagen Kalitesi Ticaride de Kendisini Gösteriyor - Son Dakika

Volkswagen Kalitesi Ticaride de Kendisini Gösteriyor

29.09.2014 15:25

Volkswagen Caddy'nin yeni hafif ticari araç tasarımı hakkında teknik tüm ayrıntılara, Esad Sivri deneyimiyle bol içerikli galeri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her geçen gün yeni tasarım ve özelliklerle araç kullanıcıırının karşısına çıkan Volksvagen, hafif ticari araç konusunda yine bir devrim yaptı.

1
Hafif ticari araç segmentinde konforu ile adından bahsettiren Volkswagen Caddy, iç hacmi ve performansı ile de kullanıcılarını ödüllendiriyor. Haberler.Com okurları için Esad Sivri Caddy'i test etti.

2
VW Caddy tasarım olarak ailenin diğer modellerine benzeyerek rakiplerine göre daha keskin hatlara sahip. Geniş ön cam aracı oldukça heybetli bir görünüme büründürüyor.

3
Genelde arkaya doğru daralan camlar Caddy'de tercih edilmemiş. Ön kısımdan bagaja kadar ferah bir kullanım ön görülmüş. Caddy'de sunulan 16 inç büyüklüğündeki jantlarsa aracın sportif görünmesini ufakta olsa katkı sağlamış.

4
Arka kısımda cam boyu tavan yüksekliği ve kabinin ferahlığı hakkında bilgi veriyor. Stoplar dikey ve küçük tercih edilmiş. Dik açılan bagaj rahat bir yüklemeye imkan sağlıyor.

5
Caddy'nin kabin içinde VW modellerinden alışık olduğumuz bir kokpit bizleri karşılıyor. Yumuşak malzemeler iç mekânın kalite algısını yükseltiyor.

6
Koltuk ve direksiyon ayarları rahat bir sürüş pozisyonu için en büyük yardımcınız. Hatta koltuk yükseklik ayarı sayesinde özellikle aracın ön açılarına hâkim olmak oldukça kolay.

7
Küçük eşya gözü konusunda kapı iç ceplerinde, orta konsolda ve vites önünde yeteri kadar alan sunulmuş.

8
Torpido ve üst kısmındaki alanın yanı sıra ön misafirlerin baş üstünde sunulan alanlar ile aracın eşya gözü başarısı yükseliyor.

9
Caddy yan destekli ortopedik koltukları sayesinde uzun süreli yolculuklarda bile misafirlerini rahat ettirmeyi başarıyor.

10
Aracın ön ve arka kısmında sunulan alan yeterli seviyede. Özellikle arka bölümdeki kapıların her ikisinin de sürgülü olarak açılması hem araca iniş binişlerde hem de yükleme konusunda ciddi yardımcı oluyor.

11
Gösterge paneli VW'in diğer modellerinden aşina olduğumuz bir tasarıma sahip. Okunması kolay ve geceleri rahatlıkla görünebiliyor.

12
VW Caddy, 1.598 cc hacminde dizel bir üniteye sahip. Bu motor 4.400 d/'de 102Hp güç, 1.500 ila 2.500 d/d arasında ise 250 Nm tork değeri sağlıyor.

13
Caddy adeta binek bir araç kullanıyormuşsunuz gibi gaz pedalına tepki verebiliyor. Yol tutuşu ve fren performansı oldukça başarılı. Tabii araç dolu iken daha dikkatli olunmalı.

14
7 ileri DSG şanzıman ile kombine edilmiş Caddy, 0-100 Km/s hızlanmasını 13 saniyede tamamlarken maksimum 168 Km/s hız değerine sahip.

15
Caddy yüksek tork ile güç isteğinizi fazlasıyla karşılıyor. Gücün yanı sıra tutumlu olmaya çalışan bu motor ile sakin kullanımlarda 7,6 litre performanslı kullanımlarda 8.9 litrelik bir değer elde ettik.

16
Caddy önde MacPherson süspansiyona, arkada ise yaprak yaylara sahip. Bazı rakipleri bağımsız süspansiyon kullanırken; VW Cross Caddy'nin hala eski bir sistem kullanması enteresan.

17
Bu sistem modeli konfor anlamında negatif etkilerken yük taşımada avantajlı yapıyor. Direksiyon sistemi ise his bakımından segmentinin üzerinde olduğunu ifade edebilirim.

18
VW Caddy, 2007 yılında girdiği EuroNcap çarpışma testinden 4 yıldız ile ayrıldı. Makyaj operasyonundan sonra tüm Caddy'lerde ESP standart hale getirildi.

19
Volswagen Caddy, 1.6 TDI 102 PS DSG şanzıman seçeneği team donanım paketinde 62.250 TL, Cross donanım paketinde 69.560 TL, Comfortline donanım paketinde ise 69.790 TL'lik fiyatla satılmakta.

Son Dakika Volkswagen Kalitesi Ticaride de Kendisini Gösteriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi