Son Dakika Haberleri: Vücuduna yaptırdığı dövmelere 140 bin TL harcayan fenomenin son hareketi kan dondurdu!

Vücuduna yaptırdığı dövmelere 140 bin TL harcayan fenomenin son hareketi kan dondurdu!

22 gün önce

Vücudundaki dövmelere 20 bin pound (yaklaşık 140 bin TL) harcayan 24 yaşındaki Instagram fenomeni Amber Luke, son dövmesiyle tüyler ürpertti.

1
Sıra dışı olmak için şimdiye kadar vücuduna yaptırdığı dövmelere 20 bin pound (yaklaşık 140 bin TL) harcayan 24 yaşındaki Instagram fenomeni Amber Luke, son yaptırdığı dövmeyle tüyler ürpertti.
2
Daha öncelerde, ejderhaya benzemek istediği için gözlerine mürekkep enjekte eden Avustralyalı fenomen, yanağına, Hristiyan inancına göre şeytanı simgelediğine inanılan 666 rakamının dövmesini yaptırdı.
3
Luke, Hollywood'da yaptırdığı dövmeyi sosyal medya hesabından paylaştı.
4
Kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum alan Luke'a bazı takipçileri dövmenin çok yakıştığını söylerken, bazı takipçileri ise ''Güzel bir kadınsın, yüzüne kıyma'' gibi yorumlar yaptı.
5
Amber Luke ise ''Yüz benim yüzüm, istediğimi yaparım'' şeklinde karşılık verdi.
6
Instagram'da 170 bin takipçisi bulunan Amber Luke'un dilini ortadan ikiye böldürmesi de, bir dönem takipçilerini dehşete düşürmüştü.
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 25.08.2019 05:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Otel odasında tek gecelik ilişki yaşayan ünlü oyuncuya şantaj şoku! Seksenler dizisinin Rukiye'sini gören tanıyamıyor! Mide ameliyatıyla bambaşka biri oldu WhatsApp kullanan iPhone sahiplerine kötü haber! Yüzüğünü hırsızlardan korumak isteyen genç kadının yaptığı hareket şoke etti! Ünlü tavuk restoranında skandal! Arsız çift tuvalette cinsel ilişkiye girdi