Vücudundaki 10 Kiloluk Tümöre Rağmen Öğretmenliğe Devam Ediyor! - Son Dakika

Vücudundaki 10 Kiloluk Tümöre Rağmen Öğretmenliğe Devam Ediyor!

1
Nakhorn Sawan Teknik Üniversitesi'nde öğretmenlik yapan Kru Lek, geçen yıl omuzunda kanser olduğunu öğrendi. Öğrendiği zaman omuzunda ufak bir şişlik bile yoktu. Birden vücudu değişmeye başladı. Her geçen gün büyüyen omzunun ağırlığı 10 kiloya kadar ulaştı. Buna rağmen hastane masraflarını ve geçimini sağlamak için her gün okula gidip öğrencilerine ders vermeye devam ediyor. Ona bu yaşama şevki ve gücü sağlayanın; çok sevdiği ve her zaman ona destek veren öğrencileri olduğunu söylüyor.

2
Kru Lek'in annesi de 74 yaşında ve çok hasta. Felçli olduğu için oğlunun bu durumunun farkında bile değil. Lek, her gün işe gitmekle kalmıyor, boynuna fular takıp annesine yardımcı oluyor.

3
4

Haber Yayın Tarihi: 23.02.2017 09:42

Son Dakika Vücudundaki 10 Kiloluk Tümöre Rağmen Öğretmenliğe Devam Ediyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor