Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi - Son Dakika

Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi

1

Rahat ve kullanışlı olduğu sürece pantolonlar her zaman hayatlarımızın önemli birer parçası olacaklar.

2
Minyon tipler: Duble paçalardan ve bol modellerden kaçının, özellikle dar inen modeller sizin için doğru seçim olur. 'Cigarette' pantolonların en ideal tipleri sizsiniz.

3
Armut tipler: Cepsiz ve boru paça inen modelleri tercih edin. Tercihinizi hiç pilesi olmayan veya tek pileli modellerden yana kutlanın.

4
Erkeksi tipler: Pileli modeller daha yuvarlak hatlara sahip olmanızı sağlarlar. Bol modelleri belinize kemer takarak kullanın. Chloe'den ilham alabilirsiniz.

5
Yuvarlak hatlılar: Tam bel hizanızda veya biraz daha altında biten modelleri deneyin. Boru paça ve koyu renkler sizin için ideal.

6
Büyük göğüslüler: Mutlaka düşük bel pantolonlar giyin. Yüksek bel modeller dikkati göğüslere çekerler.

Haber Yayın Tarihi: 01.10.2014 16:19

Son Dakika Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor