Wanda'ya bir eleştiri de kardeşinden! 'Hapşırsa dahi manşet olur' diyerek topa tuttu - Son Dakika

Wanda'ya bir eleştiri de kardeşinden! 'Hapşırsa dahi manşet olur' diyerek topa tuttu

15.10.2020 12:06

Arjantinli forvet Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara'nın kız kardeşi Zaira Nara, Arjantin basınına kapsamlı bir röportaj verdi ve kardeşiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Zaira, ablası hakkında "Wanda bir manşet makinesidir" yorumunda bulundu.

1
Kardeşi gibi bir dönem ünlü bir futbolcuyla aşk yaşayan ve Uruguaylı forvet Diego Forlan ile evliliğin eşiğinden dönen Zaira Nara, Wanda'nın kendisine birçok şey öğrettiğini dile getirdi.

2
Kardeşi Wanda'nın yaptığı her şeyin açıklamasını yapmak zorunda olmadığını belirten Zaira Nara, "Wanda bir manşet makinesidir. Hapşırması dahi haber olur. Belki de ödediğim bedel, yaptığı her şeyde fikir istemesindendir. Ben onun sözcüsü değilim ve yaptığı şeyleri açıklamak benim görevim değil."

3
"İkimiz de farklı kişilikleriz ve seçimlerimiz de farklı. İsterse markalı çantasıyla özel jetten fotoğrafını paylaşabilir ancak onun çevresi düşünülünce, bu davranış abartılı değil. Bu onun bir noktada ticari işleriyle de ilgili" dedi.
4
Farklı karakterler olmalarına rağmen hayattaki en büyük destekçisinin Wanda olduğunu söyleyen Zaira, "Varoluşumuzdaki farklılığa rağmen benim için ondan daha iyi danışacağım biri yok. Destek vermek için sürekli birbirimizi ararız. Çok canlı, zeki ve bakışlarıyla hep bir adım önde. Herhangi bir tartışmadan kaçınmak için fazlasıyla hoşgörülü ve dikkatli."
5
"Bana önerisi her zaman şu oldu: Zai, kendine saygı duy. Bana; sınırlar koymayı, kendime değer vermeyi ve hayattaki herhangi bir sorunu hızlı ve kolay bir şekilde çözmeyi öğretti" şeklinde konuştu.
6
Wanda Nara'nın Maxi Lopez'den ayrıldıktan sonra babasıyla arasının açılmasının ardından, ikiliyi barıştırıp barıştırmadığına dair sorulan soruya Zaira, "Babamla onun arasında bazen arabuluculuk yaptığım zamanlar oldu. Sonrasında kişiliğime uygun bir davranış olmadığını anladım."
7
"Bir insanı, ne hissedeceğine ikna etmekten hoşlanmıyorum. Özellikle de aileden kişilerde. Çünkü herkesin kendi davranış tarzıyla ilgili kendine göre bir açıklaması vardır. Babam bana Wanda'yı sorarsa ona cevap veririm, ya da tam tersi."
8
"Fakat onları bir araya getirmek için kesinlikle hiçbir şey yapmıyorum. Her ikisinin de konumunu anlıyorum" ifadelerini kullandı.
9
10
Wanda Nara'yı daha önce eski eşi Maxi Lopez de sert bir dille eleştirmiş ve koronavirüs pandemisine rağmen çocuklarını Paris'ten Milano'ya getirmesine tepki göstererek, "Kimsenin dışarı çıkmamasının istediği bir dönemde çocuklarımızı bir ülkeden diğerine yolculuğa maruz bırakarak küresel bir salgına yönelik karantinayı hangi düşünceyle deldiğinizi merak ediyorum. Seyahat edip salgının merkez üssü Lombardiya'ya geliyorsunuz. Dünyadaki en kutsal şeyin çocuklarımızın sağlığı olması gereken bu anlarda kafanızda ne var? Bilinçsizliğinizden dolayı öfkeliyim. Kendinizi düşünmüyorsanız onları düşünün çünkü sen 5 çocuğun annesisin ama bunun farkında değil gibisin" ifadelerini kullanmıştı.
11

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Wanda'ya bir eleştiri de kardeşinden! 'Hapşırsa dahi manşet olur' diyerek topa tuttu - Son Dakika


Advertisement