WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı - Son Dakika

WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı

15.05.2021 14:39

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın tartışmalı gizlilik sözleşmesini onaylamak için verdiği süre bugün yani 15 Mayıs itibarıyla sona erdi. Sözleşmeyi onaylamayanların kademeli olarak hesaplarını kaybedecekleri iddialarının yeniden gündeme gelmesi sonrasında Twitter esprili paylaşımlarla adeta yıkıldı. Ancak WhatsApp'tan bugün yapılan açıklamada, "Hayır, hesabınızı silmeyeceğiz. Evet, istediğiniz zaman kabul edebilirsiniz. Hayır, kişisel mesajlarınızı göremiyoruz" ifadeleri kullanıldı. Kullanıcılar bu açıklamanın ardından rahat nefes aldı.

1
WhatsApp'ın yenilediği gizlilik sözleşmesi için zaman doldu. 15 Mayıs 2021 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek sözleşmeyi onaylamayanların hesaplarının kapatalacağı söylenmişti.

2
Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Whatsapp'ın tartışmalı gizlilik sözleşmesini onaylamak için verdiği sürenin bugün dolmasının ardından sosyal medyada binlerce paylaşım yapıldı. Komik paylaşımların havada uçuştuğu Twitter'da adeta yer yerinden oynadı. İşte o paylaşımlar.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı - Son Dakika


Advertisement