Whatsapp'ta Atılan Mesajlar Nasıl Geri Alınır? - Son Dakika

Whatsapp'ta Atılan Mesajlar Nasıl Geri Alınır?

27.10.2017 12:39

WhatsApp kullanıcılarının en büyük sorunu olan atılan mesajların geri alınamaması problemi çözüldü. Yaklaşık 1 yıldır beklenen mesajların silinebilmesi özelliği geliştiriciler tarafından devreye sokuldu. Peki, Whatsapp'ta gönderilen mesajlar nasıl geri alınır?

1
Milyonlarca Whatsapp kullanıcısının platforma entegre olması için gün saydığı özellik kuşkusuz mesajların silinebilmesi.

2
Bugüne kadar bu konu ile ilgili haberler ile karşınıza çıkmıştık. Tam bir yıldır beklenen özellik sonunda WhatApp'a geldi. WhatsApp'ın yeni özelliği sayesinde yanlışlıkla gönderilen mesajlar konusu artık bir çözüme kavuşacak.

3
WhatsApp kullanıcılarının uzun süreden beri beklediği mesaj silme özelliği sonunda kullanıma girdi.

4
Geçtiğimiz aylarda beta sürümünde görülen bu özellik silinen mesajlar yalnızca bizim telefonumuzda kaldırıyordu.

5
Yeni özellik sayesinde artık iletiyi alan kişilerin mesajları da silinecek.

6
Sıkça Sorulan Sorular sayfasındaki bilgilere göre Geri Al özelliği ile bir grup veya bireysel mesajlaşma ekranında gönderilen mesajı geri almak mümkün.

7
Ancak WhatsApp bu işlem için bir zaman kısıtlaması belirledi.

8
Kullanıcıların gönderilen mesajı geri almak için en fazla 5 dakikası bulunuyor. Bu süre geçtikten sonra mesaj geri alınamıyor.

9
Bu işlemin tamamlandığını da “mesaj geri alındı” uyarısıyla anlayabiliyorsunuz.

10
Alıcılar, mesajınız geri alınmadan veya geri alınma başarısızsa, bunu yine ileti ekranlarında görebiliyorlar.

Son Dakika Whatsapp'ta Atılan Mesajlar Nasıl Geri Alınır? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü
Advertisement