WhatsApp'tan koronavirüse özel güncelleme geldi: Evde Hep Birlikte - Son Dakika

WhatsApp'tan koronavirüse özel güncelleme geldi: Evde Hep Birlikte

Dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp, koronavirüs salgını nedeniyle yeni bir güncelleme getirdi. Dünya Sağlık Örgütü ile işbirliği yapan uygulama, farklı dillerde "Evde Hep Birlikte" çıkartma setini yayınladı. Seti indiren kullanıcılar, süreçle yakından ilgili çıkartmaları mesajlaşma sırasında kullanabilecek.

1
Koronavirüs nedeniyle tüm alanlarda yaşanan değişimler, dijital dünyaya da sıçradı.

2
WhatsApp, korona nedeniyle hazırladığı özel bir sticker güncellemesi yayınladı.

3
Çıkartmalar içerisinde; "Birlikte Başaracağız, Evdeyim, Sen Benim Kahramanımsın, İyi misin?" gibi çeşitli seçenekler mevcut.

4
Büyük ilgi gören güncellemeyi resmi blogu üzerinden duyuran WhatsApp, çıkartmaları farklı diller için kullanıcılarına sundu.
5
21 farklı içeriğin bulunduğu seti, uygulamanın çıkartmalar bölümüne girerek indirilebilirsiniz.

6

Haber Yayın Tarihi: 23.04.2020 16:07

Son Dakika WhatsApp'tan koronavirüse özel güncelleme geldi: Evde Hep Birlikte - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor