Wikileaks Noeli - Son Dakika

Wikileaks Noeli

01.01.2011 15:37

1
Newsweek dergisi 2010'da yılın adamı Wikileaks'ın kurucusu Julian Assange'ın Noel günlerine ilişkin fotoğraflarını yayınladı.
2
Dergide yer alan fotoğraflara göre elektronik kelepçeyle sanal tutukluluk yaşayan Assange, bulunduğu Norfolk'taki Ellingham Hall malikanesinde Yılbaşı dönemini, tavukları yemleyerek, noel baba kıyafetine girerek ve dostlarının kendisine verdiği ziyafetler ve tebrik kartlarını tasnif ederek geçirdi.
3
Fotoğrafla ilgili yorumda, "Assange büyük olasılıkla aralarında ABD hükümetinden gelen herhangi kartın bulunmadığı tebriklerini inceliyor" denildi.
4
Assange noel gecesini, malikanesini kendisine açan gazeteci Vaughan Smith ve ailesinin düzenlediği hindi ziyafetinde geçirdi.
5
Dört dörtlük masadaki görüntüsünün yanında Assange'ın elinde kadehle Yılbaşı çamını incelediği, noel baba kıyafeti içinde fotoğrafını çekenlerle şakalaştığı fotoğraflar da bulunuyor.
6
Assange, Noel dönemin bir bölümünü de çiftlikte tavukları yemleyerek ve odun aktararak geçirdi. Newsweek Julian Assange'nin dizüstü bilgisayarında çalışırken elde ettiği bir fotoğrafını da yayınladı.
7
8
9
10

Son Dakika Wikileaks Noeli - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement