Windows 10 ile Telefonlara Gelecek Yenilikler - Son Dakika

Windows 10 ile Telefonlara Gelecek Yenilikler

22.01.2015 16:28

İşte Microsoft'un yeni gözbebeğine dair bazı bilgiler.

1

Bildiğiniz gibi Microsoft, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği etkinliğinde Windows 10'a dair yeni detaylar paylaştı. Biz de bunları haberler olarak sizlere sunduk. Şimdi de hazırladığımız bu galeri aracılığıyla, Windows 10'la çalışacak telefonlarda kullanabileceğimiz bazı özelliklerden söz edelim...
Kaynak :
2

SpartanHem PC'de hem de mobilde Internet Explorer'ı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Zira sırada, sesli asistan desteği de bulunan var.

3
4

Windows 10 Action CenterWindows 10 yüklü bilgisayarınız ve telefonunuzda yaşananlar birbiriyle senkronize şekilde listelenecek ve böylelikle hiçbir gelişmeyi kaçırmamış olacaksınız.


5

SMS ve Skype gibi mesajlaşma uygulamaları arasında hızlıca geçişler yapabileceksiniz.


6

Evrensel uygulama desteğiBu uygulamalara 3 örnek olarak World, Excel ve PowerPoint'i verebiliriz. Böylece bu uygulamaları PC, tablet ve telefonlarda kullanırken her yaptığınız değişikliği diğer cihazda da görebilecek, telefonda yaptığınız bir düzenlemeyi daha sonra PC'de devam ettirebileceksiniz.


7

Kablosuz baskıWindows 10'la birlikte gelen Office uygulamasında "kablosuz baskı" seçeneği de bulunuyor ve böylece telefonunuzdan yazıcınıza kabloya gerek kalmadan dökümanlar gönderebileceksiniz.


8

Yeni OutlookBu uygulama da universal uygulamalardan bir tanesi ve tüm cihazlarda güncel olarak çalışacak. Benzer bir durum fotoğraflarda da geçerli olacak.


9

Yeni müzik uygulaması sayesinde müzik arşivinizi bulut servisine taşıyabilecek ve böyle kullanabileceksiniz.


10

Mesaj yazarkan düzeltmeler ve imla kuralları karşılayacak sizi ve wallpaper desteği de geliyor.Haber için PhoneArena sitesinden yararlanılmıştır.


Son Dakika Windows 10 ile Telefonlara Gelecek Yenilikler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi