Windows 10 Mobile'a Uyarlanan İlk Android Uygulaması Ortaya Çıktı - Son Dakika

Windows 10 Mobile'a Uyarlanan İlk Android Uygulaması Ortaya Çıktı

09.09.2015 15:16

Microsoft, Windows 10 Mobile'ı duyurduğu zaman heyecan verici bir açıklama da yaptı.

1


Kaynak :
2

Microsoft, Windows 10 Mobile'ı duyurduğu zaman heyecan verici bir açıklama da yaptı. Yazılım devi iOS ve Android uygulamalarının ufak kod optimizasyonu ile Windows 10 Mobile'a uyarlanacağını belirtmişti. Bu konuda iOS ve Android'e ise Project Islandwood ve Astoria yardımcı oluyor.


3

Şimdi ise Windows 10 Mobile'a port edilen sözde ilk Android uygulamasının ekran görüntüleri internete düştü. WindowsBlogItalia tarafından yayınlanan görsellerin gerçekliğini doğrulamak zor. Çinli uygulamanın görsellerinde alttaki tuşlar belli oluyor. Ama kesin bir şey söylenemez.


4

Bu uygulama olsun ya da olmasın ama Microsoft, iOS ve Android uygulamalarının portları ile yeni işletim sisteminin yeteneklerini daha çok arttırabilir. Genel olarak pazarda hedeflenenden daha yükseğe çıkması da muhtemel gözüküyor.


5
6
7
8
9

Son Dakika Windows 10 Mobile'a Uyarlanan İlk Android Uygulaması Ortaya Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement