Windows'lu Telefonlara Şok - Son Dakika

Windows'lu Telefonlara Şok

23.04.2012 20:17

1
Microsoft, daha birkaç gün önce söylediklerinin tam tersini söyleyedi, herkesi şoke etti.
2
Microsoft'un yazılım ekibinden Nuno Silva, kısa süre önce mevcut tüm Windown Phone 7 yüklü telefonların Windows Phone 8'e terfi edebileceğini açıklamış; kullanıcıları sevindirmişti.
3
Ancak Silva, yaptığı son açıklamayla bir itirafta bulundu ve böyle bir şeyin olmayacağını dile getirdi. İşte Silva'nın konuyla ilgili sözleri: "Ben Windows Phone 7'li telefonların yeni sürümle uyumlu olacağını düşünürek bir hata yaptım."
4
Windows Phone 7 şu an için tek çekirdek işlemcileri ve WVGA ekranları destekliyor. Ancak bir iddiaya göre Microsoft, çift çekirdek yonga ve daha yüksek çözünürlüklü ekranlar üzerinde çalışıyor ve yeni sürüm Windows bu getirilerle birlikte gelecek.
5

Son Dakika Windows'lu Telefonlara Şok - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement