Son Dakika Haberleri: Xperia Z3 Compact'ın Fotoğrafları ve Özellikleri

Xperia Z3 Compact'ın Fotoğrafları ve Özellikleri

6 yıl önce

Sony, Compact model hazırlamayı sevdi gibi.

1

Sony'nin sıradaki mini amiral gemisi modeli olması beklenen dair yeni fotoğraflar ve özellik bilgileri geldi. Yayınlanan fotoğraflara göre, Sony'nin yanlarda metal çerçeve, arkada cam tasarım kullanma alışkanlığının devam edeceğini söyleyebiliriz. Tabii bu da diğer birçok yeni Xperia modeli gibi suya ve toza karşı dayanıklı olarak gelecektir.Kaynak :
2
Xperia Z3'te 4.6 inç değerde 1080p ekran olacak. Bunun yanında Snapdragon 801 çipseti, 3GB RAM ve 20.7MP kamera gibi detaylar da mevcut.
3
Beklentiler, Sony'nin bu telefonu Xperia Z3 ile birlikte eylül ayında görücüye çıkarması yönünde. Bildiğiniz gibi eylül ayında Almanya'da IFA fuarı var. Belki de orada tanıtılacaklardır. Yeni bilgiler geldikçe haberdar edeceğiz.


Haber Yayın Tarihi: 30.07.2014 02:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!