Ya Caddeye Düşseydi! - Son Dakika

Ya Caddeye Düşseydi!

31.12.2010 11:21

1
Yıkım sırasında uzun erişimli yıkım makinesi yan binaya devrildi. Ölen ya da yaralanın olmadığı kazada, makinenin caddeye devrilmemesi faciayı önledi.

Ümraniye Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi'nde saat 05.00'da eski İGDAŞ Anadolu Bölge Müdürlüğü'nün yıkımı sırasında kullanılan uzun erişimli yıkım makinesi, yıkım sırasında yan sokakta bulunan binanın üstüne yıkıldı.

2
Ümraniye Belediyesi tarafından yaptırılan meydan çalışmaları için yıkımına devam edilen makinenin altındaki zemin kayınca vinç kısmı yan yatarak, yan tarafta bulunan 7 katlı iş merkezinin çatısına yıkıldı.

3
Olay yerine gelen polis ekipleri caddeyi araç ve yaya trafiğine kapattı. Vinç operatörü: "Yıkım yapıyorduk, zemin kayınca bir anda yan yattık." dedi. Sanş eseri ölen ve yaralananın olmadığı kazada, maddi hasar meydana geldi. Makinenin kaldırılması için olay yerine çağırılan vinçler bekleniyor.

4
5
6

Son Dakika Ya Caddeye Düşseydi! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti