Yağ Yakıcı Kahve Nasıl Yapılır? - Son Dakika

Yağ Yakıcı Kahve Nasıl Yapılır?

Kilo vermeye yardımcı kahve, yağ yakıcı besinler grubundaki üç temel malzemeden oluşuyor. İşte bu üç besinle hazırlanan kahve tarifine ve faydalarına bakalım…

1
Kahve iştah kesmeye yardım eder, abur cubur veya fazla yeme isteğini keser. İdrar söktürücü olan kahve bol su ile birlikte tüketildiğinde vücuttaki toksinlerin atılmasına yardım eder.

2
Vücutta yağ yakımı için üç temel şart vardır: kan şekeri dengesi, yeterli miktarda protein almak, yeterli miktarda kalsiyum almak… İşte, süt hem bu şartları yerine getiriyor hem de kişinin sağlıkla kilo vermesini sağlıyor.

Tarçın ise hem kan şekerini dengeler hem de kişinin tatlı, aşırı yeme isteğini önler.

3
Yağ yakıcı kahve nasıl yapılır?
Yağ yakıcı kahve nasıl yapılır?

Malzemeler:

1 su bardağı süt, 1 adet çubuk tarçın, 1 tatlı kaşığı gold veya klasik kahve

4
Hazırlanışı
Hazırlanışı
Yağ yakıcı kahve için kullanacağınız sütü mutlaka geceden hazırlamayı unutmayın. Geceden sütü ve çubuk tarçını küçük bir tencereye alıp kısık ateşte kaynatın. Bunu yapmanızın amacı, tarçının özlerini iyice süte bırakmasını sağlamaktır. Süt, bir taşım kaynadıktan sonra ocaktan indirin ve sabaha kadar içinde tarçını da bırakıp bekletin.

5
Yağ yakıcı kahvenizi içmek için en ideal saat akşamüstü 4 veya 5 saatleridir; çünkü bu saatlerde enerji düşer ve kişi akşam yemeğinde aşırı miktarda yemek ister. İşte, hem bunu önlemek hem de yağ yakımına katkı için saat 4 veya 5 gibi kahvenizi için.

Kahveyi ise, geceden hazırladığınız tarçınlı sütü yeniden ısıtıp bir tatlı kaşığı kahve ekleyip karıştırarak yapın.

6
Ancak, yağ yakıcı kahveden fayda görmek için birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor:
Ancak, yağ yakıcı kahveden fayda görmek için birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor:
Ancak, yağ yakıcı kahveden fayda görmek için birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor: 1. Kahvenin yanında mutlaka 2 büyük bardak su içmelisiniz ki yakılan yağlar ter veya idrar yoluyla dışarı atılsın.

7
Bu kahveyi asla ikisi, üçü bir arada kahvelerle yapmayın; onlar gerçek kahve değil; kimyasal karışımlardır. Gold, klasik veya filtre kullanabilirsiniz.

8
Kahvenin vücutta etki gösterebilmesi için en az 1 hafta düzenli kullanmalısınız, 2 gün içip bırakmak yok.

9
Çubuk tarçın kullanım açısından çok rahat ama eğer evde yoksa, bir çay kaşığı toz tarçınla da sütü kaynatabilirsiniz.

Haber Yayın Tarihi: 28.11.2017 12:52

Son Dakika Yağ Yakıcı Kahve Nasıl Yapılır? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor