Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, Paris Hilton'un radarında: Öfkeli ama çok ateşli - Son Dakika

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, Paris Hilton'un radarında: Öfkeli ama çok ateşli

06.09.2020 11:37

ABD'li sosyetik güzel Paris Hilton'un radarına bu kez yakışıklı oyuncu Burak Deniz takıldı. Hilton, Instagram'da gördüğü Burak Deniz'in fotoğraflarını Türk arkadaşı Çetin Tazeler'e gönderdi ve "Öfkeli görünüyor ama çok çekici. Ünlü biri mi?" diye sordu.

1
Hilton otellerinin Hilton otellerinin varisi 39 yaşındaki Paris Hilton, renkli yaşantısı ve yaptığı sosyal medya paylaşımları ile öne çıkan sosyetik güzellerden.
2
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı renkli paylaşımlarla takipçilerini de yaşantısına ortak eden Paris Hilton'un radarına bu defa bir Türk oyuncu takıldı.

3
Aşklarıyla da çok konuşulan Hilton, Instagram'da gördüğü Burak Deniz'in fotoğraflarını Türk arkadaşı Çetin Tazeler'e gönderdi ve "Öfkeli görünüyor ama çok çekici. Ünlü biri mi?" diye sordu.
4
Arkadaşından ünlü olduğu cevabını alan Paris Hilton'un bu bilgileri aldıktan sonra yakışıklı oyuncu ile temasa geçip geçmediğiyse önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.
5
Arkadaşından ünlü olduğu cevabını alan Paris Hilton'un bu bilgileri aldıktan sonra yakışıklı oyuncu ile temasa geçip geçmediğiyse önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.

6
Öte yandan sosyetik güzel 14 Eylül'de hayatının anlatıldığı belgesel "This is Paris" için gün sayıyor.

7
Belgesel yayınlanmadan önce Hürriyet'e verdiği bir röportajda cinsel ilişki kasedinin ortaya çıkmasıyla ilgili konuşan Hilton, "Yaşadığım en acı verici deneyimdi. Kaset olayı aşka inancımı ve erkeklere güvenimi kaybetmeme sebep olan travmaydı. Kimsenin görmemesi gereken, iki kişi arasındaki özel bir andan dolayı hayatımın geri kalanında yargılanacağım. Bu durum gerçekten kalbimi kırıyor. Görüntüler ortaya çıktığında bana çok acımasız davranıldı, dalga geçildi." diyerek yaşadığı acı tecrübeyi anlattı.
8

Son Dakika Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, Paris Hilton'un radarında: Öfkeli ama çok ateşli - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement