Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! - Son Dakika

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu!

22.11.2019 08:41

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, sosyal medyadan 17 yaşında çekilmiş bir gençlik fotoğrafını paylaştı. Takipçileri, Doğulu'yu tanımakta güçlük çekti.

1
Son dizisi 'Vuslat' ile büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, sosyal medyadan 17 yaşında çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.
2
Doğulu'nun, "Yaş henüz 17, neredeyse 18 olmak üzereyim. Sevgili dostum Nevra Çeviksoy kadrajından. Mekan sevgili Nevra'nın Cafe'si. Yanında çalıştığımız dönemler. İnsanlığa dair çok şey kattı bize sevgili Nevra. Patrondan daha çok her zaman abla ve dost oldu!" notuyla paylaştığı fotoğrafa kısa sürede beğeni yağdı.
3
Kısa saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz Doğulu'nun eski haline, ''Başkası gösterse inanmam'', ''Bu sen misin?'', ''Aaa sanki başka biri'' gibi şaşkınlık belirten yorumlar yapıldı.
4
Bazı kullanıcılar ise Doğulu'yu, Yeşilçam'ın efsane filmi Neşeli Günler'in Ahmet'ine benzetti.
5
Sosyal medyadan 3 yıllık eşi Neslihan Atagül ile sık sık fotoğraf paylaşan Doğulu, Atagül'e olan aşkını her fırsatta dile getiriyor.

Son Dakika Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden