Son Dakika Haberleri: Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu!

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu!

14 gün önce

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, sosyal medyadan 17 yaşında çekilmiş bir gençlik fotoğrafını paylaştı. Takipçileri, Doğulu'yu tanımakta güçlük çekti.

1
Son dizisi 'Vuslat' ile büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, sosyal medyadan 17 yaşında çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.
2
Doğulu'nun, "Yaş henüz 17, neredeyse 18 olmak üzereyim. Sevgili dostum Nevra Çeviksoy kadrajından. Mekan sevgili Nevra'nın Cafe'si. Yanında çalıştığımız dönemler. İnsanlığa dair çok şey kattı bize sevgili Nevra. Patrondan daha çok her zaman abla ve dost oldu!" notuyla paylaştığı fotoğrafa kısa sürede beğeni yağdı.
3
Kısa saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz Doğulu'nun eski haline, ''Başkası gösterse inanmam'', ''Bu sen misin?'', ''Aaa sanki başka biri'' gibi şaşkınlık belirten yorumlar yapıldı.
4
Bazı kullanıcılar ise Doğulu'yu, Yeşilçam'ın efsane filmi Neşeli Günler'in Ahmet'ine benzetti.
5
Sosyal medyadan 3 yıllık eşi Neslihan Atagül ile sık sık fotoğraf paylaşan Doğulu, Atagül'e olan aşkını her fırsatta dile getiriyor.Haber Yayın Tarihi: 22.11.2019 08:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı