Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı - Son Dakika

Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı

13.11.2020 11:10

2018 Dünya Kupası'nda adını duyuran ve yakışıklılığıyla özellikle kadın futbolseverlerin büyük beğenisini kazanan İzlandalı futbolcu Rurik Gislason, o dönemler yaşadıklarını ülke basınına anlattı. Gislason, "Spermlerimi bağışlamam için birçok talep gelmişti" itirafında bulundu.

1
İzlanda'nın turnuvada Arjantin'le oynadığı ilk maçın 63. dakikasında oyuna dahil olan Gislason, bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve maçın ardından en çok konuşulan isimlerden olmuştu.
2
Hatta 32 yaşındaki futbolcunun Instagram'daki takipçi sayısı bir gecede 30 binden 300 bine yükselmişti.

3
O dönem yaşadıklarını anlatan Gislason, "Maçtan sonra gelen mesajları okumak için telefonu elime aldığımda büyük şaşkınlık yaşadım. Spermlerimi bağışlamam için birçok talep gelmişti" ifadelerini kullandı.
4
Son olarak Bundesliga 2'de Sandhausen forması giyen ve sezon başında futbolu bırakan 32 yaşındaki Gislason, bundan sonraki kariyerini televizyonda sürdüreceğini belirterek, "Gelecekte evet demeye karar verdiğim bazı ilginç projeler var.

5
Bunlar, Almanya'da bir televizyon programı ve İzlanda'da bir film projesi.
6
İkisinde de yer almaya karar verdim" şeklinde konuştu. 2018 Dünya Kupası'nın en seksi futbolcusu seçilen İzlandalı oyuncunun şu an Instagram'da 783 bin takipçisi bulunuyor.
7
8
9
10
11

Son Dakika Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (3)
500
Advertisement