Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi - Son Dakika

Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi

14.05.2021 10:03

Magazin ve iş dünyasına bomba gibi düşen Sibel Can ile Emir Sarıgül aşkı Göcek'te belgelendi. Çiftin, tekne tatilinden görüntüler basına sızdı. Sarıgül, aşk iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı.

1
Spiker Buket Aydın ile birlikteliğine nokta koyan Emir Sarıgül, daha önce yine adı aşk dedikodularına karışan Sibel Can ile anılıyordu.
2
Yıllardır kulislerde konuşulan ve ikili tarafından inkar edilen aşk sonunda belgelendi.
3
Can'ın, Emir Sarıgül ile Göcek'de yaptığı tekne tatilinden görüntüyü TV100 yayınladı.
4
Şarkıcı, önceki gün TV çekimi için İstanbul'a dönmüştü.
5
Sarıgül, bir gün önce Sibel Can'la tatil yaptığı iddialarına, "Yapmayın! Benim 2 kızım var. Çocuklarımın annesi ile yollarımızı ayırdıktan sonra Buket hanım İle birlikteliğim oldu. Onun dışında basında yer alan bu haberlere sadece gülüyorum."

6
"Kimlerin ne maksatla yaptığını gayet iyi biliyorum. Buket hanımı ve beni yıpratmak için bilinçli çıkartılan haberler. Onları Allah'a havale ediyorum." demişti.
7
Sarıgül, 11 yıl evli kaldığı Fatoş Altınbaş'tan iki yıl önce boşanmıştı.

YORUMLAR (50)
  • muharrem : magazin dünyasi biri birakiyor öbürü devam aliyor ne bicim insan bunlar igrenc bunlar gencler bunlari örnek aliyor topluma kötü örnek oluyorlar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • allli: bunun babasıda ülkeyi yönetecek parti kuruyor öylemi..ekmek kaçlira haberin varmı senin şişli belediye başkanlığında ne paralar götürmüş adam oğluna bak .. Cevap Yaz 14 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi - Son Dakika


Advertisement