Son Dakika Haberleri: Yalnızlıktan Aldığı Cinsel İlişki Robotu Başına Bela Oldu!

Yalnızlıktan Aldığı Cinsel İlişki Robotu Başına Bela Oldu!

29 gün önce

29 yaşındaki genç adam yalnızlıktan sıkıldığı için cinsel ilişki robotu sipariş etti. Ama siparişin ardından başı beladan kurtulmadı.

1
Çok çalıştığı için sosyal hayatı olamayan ve bu yüzden kendisini yalnız hisseden Nathan Watts(29) isimli genç adam internetten cinsel ilişki robotu sipariş etti. Robot için bin euro ödeyen adam, gelen paketteki cinsel ilişki robotunun küçük bir kıza benzemesi yüzünden mahkemeye çağrıldı.
2
'Japon' özelliklerine sahip yetişkin bir ilişki robotu sipariş etmişti. Depo müdürü olan Nathan Watts, kendisini oldukça yalnız hissetmesinden dolayı internet üzerinden bir cinsel ilişki robotu siparişi verdi. Çin'den verdiği siparişinde 'Japon' özelliklerine sahip bir robot talep eden Watts mahkemelik oldu.
3
Gelen robotun boyu 1.30, kilosu ise 22'ydi. Dailymail'in haberine göre, gelen robotun ölçülerinin Internette göründüğünden farklı olması üzerine gümrük memurları durumu polise bildirdi. Yetişkin özelliklerine sahip olması gereken robotun boyu 1.30, kilosu ise 22 olunca Watts, 'çocuk cinsel ilişki robotu' sipariş ettiği gerekçesiyle mahkemeye çıkarıldı.
4
Depo müdürü olan Watts, yalnız olduğu için ve dışarı çıkıp sosyalleşmek için pek fazla zaman bulamadığı için cinsel ilişki robotu siparişi verdiğini mahkeme sırasında jüri üyelerine anlattı. Watts'ın çocuklara ilgi duyduğunu kanıtlayan bulgulara rastlanmadı. Sipariş sırasında yüklü bir fiyat verdiğini ve ölçülerin normal göründüğünü söyleyen Watts'ın soruşturmasını yöneten Nigel Woodall, yapılan incelemelerde Watts'ın çocuklara ilgi duyduğunu kanıtlayan hiçbir bulguya rastlamadıklarını belirtti.
5
ROBOTU ÇOCUK BEDENİNDEN AYIRAN TEK ÖZELLİĞİ GÖĞÜSLERİ
ROBOTU ÇOCUK BEDENİNDEN AYIRAN TEK ÖZELLİĞİ GÖĞÜSLERİ
Mahkeme jürisinin incelemelerinin ardından, gelen robotun kadınsal göğüslere sahip olması Watts'ın siparişinin yetişkin bir robot olduğunu kanıtlar nitelikte olunca jüri Watts'ı suçsuz buldu.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kardashian'lara Benzetilen Top Model Aniden Öldü! Microsoft'un Kurucularından Paul Allen'ın Gizem Dolu Başarı Öyküsü Bu İskenderin İçerisinde Bir Gram Et Olmadığını Duyan Şaşıp Kalıyor! Gören Köşe Bucak Kaçıyor! Peşinize Düşerse Yandınız Bakanlık Listeyi Yayınladı: Bu Ürünleri Sakın Almayın!