Son Dakika Haberleri: Yalnızlıktan Aldığı Cinsel İlişki Robotu Başına Bela Oldu!

Yalnızlıktan Aldığı Cinsel İlişki Robotu Başına Bela Oldu!

2 yıl önce

29 yaşındaki genç adam yalnızlıktan sıkıldığı için cinsel ilişki robotu sipariş etti. Ama siparişin ardından başı beladan kurtulmadı.

1
Çok çalıştığı için sosyal hayatı olamayan ve bu yüzden kendisini yalnız hisseden Nathan Watts(29) isimli genç adam internetten cinsel ilişki robotu sipariş etti. Robot için bin euro ödeyen adam, gelen paketteki cinsel ilişki robotunun küçük bir kıza benzemesi yüzünden mahkemeye çağrıldı.
2
3
'Japon' özelliklerine sahip yetişkin bir ilişki robotu sipariş etmişti. Depo müdürü olan Nathan Watts, kendisini oldukça yalnız hissetmesinden dolayı internet üzerinden bir cinsel ilişki robotu siparişi verdi. Çin'den verdiği siparişinde 'Japon' özelliklerine sahip bir robot talep eden Watts mahkemelik oldu.
4
5
Gelen robotun boyu 1.30, kilosu ise 22'ydi. Dailymail'in haberine göre, gelen robotun ölçülerinin Internette göründüğünden farklı olması üzerine gümrük memurları durumu polise bildirdi. Yetişkin özelliklerine sahip olması gereken robotun boyu 1.30, kilosu ise 22 olunca Watts, 'çocuk cinsel ilişki robotu' sipariş ettiği gerekçesiyle mahkemeye çıkarıldı.Haber Yayın Tarihi: 17.09.2018 02:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç! Ateşli oyuncu Nesrin Cavadzade yine çok iddialı! Dergi pozları yürek hoplattı Gelin adayı Hanife'den aşk pozu! Topa tuttular Ambulansta tedavi ettiği adamın cinsel saldırısına uğradı!