Son Dakika Haberleri: 'Yanakson' Büyüdü! İşte Son Hali

'Yanakson' Büyüdü! İşte Son Hali

25 gün önce

2016 Avrupa Şampiyonası'nın simgelerinden biri olan "yanakson" lakaplı Camilla, Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda babasını tribünden destek veriyor.

1
Takımlar sahada mücadele ederken taraftarlar da tribünlerde renkli görüntüler oluşturuyor. İzlandalı futbolcu Ari Freyr Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir de gündeme gelen kişilerden biri.
2
Uluslararası arenada ilk çıkışını 2014 FIFA Dünya Kupası elemelerinde gösteren İzlanda, play-off turunda Hırvatistan'a elenerek şampiyona biletini alamamıştı.
3
EURO 2016'daki Fransa maçının ardından Skulason, tribündeki ailesine gitmiş ve kızıyla çektirdiği fotoğraflar, futbolseverler tarafından binlerce beğeni almıştı.
4
Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir'e "Yanakson" lakabı takılmış ve sosyal medyada fenomene dönüşmüştü.
5
Aile soyadının kullanılmadığı İzlanda'da bütün kadınların soyadları “dottir” (kız çocuk), erkeklerinki ise “son” (erkek çocuk) ile bitiyor. Çoğunlukla babanın, yeni yeni de annenin kızı ya da oğlu olarak soyad alınıyor.
6
"Yanakson" lakaplı Camilla ósk Aradóttir ise 2 yıllık aranın ardından tekrardan sosyal medyada gündeme geldi. İşte Ari Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir'in son hali...
7
8
9Diğer Galeriler

Kredi Ödemekten Bunalan Adam, Hayalindeki Evi İnşa Etti Göçmen Olarak Geldiği Ülkede Şimdi Paraya Para Demiyor Aylar Sonra Yatağın Altındaki Bölmeyi Açtı, Gördüğü Manzara Karşısında Şaşkına Döndü Türkiye'nin Uçak Düşüren ilk Pilotu Vecihi Hürkuş'un Hayat Hikayesi iPhone ve Samsung Fiyatlarına Zam! İşte Güncel Fiyatları