Son Dakika Haberleri: 'Yanakson' Büyüdü! İşte Son Hali

'Yanakson' Büyüdü! İşte Son Hali

6 ay önce

2016 Avrupa Şampiyonası'nın simgelerinden biri olan "yanakson" lakaplı Camilla, Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda babasını tribünden destek veriyor.

1
Takımlar sahada mücadele ederken taraftarlar da tribünlerde renkli görüntüler oluşturuyor. İzlandalı futbolcu Ari Freyr Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir de gündeme gelen kişilerden biri.
2
Uluslararası arenada ilk çıkışını 2014 FIFA Dünya Kupası elemelerinde gösteren İzlanda, play-off turunda Hırvatistan'a elenerek şampiyona biletini alamamıştı.
3
EURO 2016'daki Fransa maçının ardından Skulason, tribündeki ailesine gitmiş ve kızıyla çektirdiği fotoğraflar, futbolseverler tarafından binlerce beğeni almıştı.
4
Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir'e "Yanakson" lakabı takılmış ve sosyal medyada fenomene dönüşmüştü.
5
Aile soyadının kullanılmadığı İzlanda'da bütün kadınların soyadları “dottir” (kız çocuk), erkeklerinki ise “son” (erkek çocuk) ile bitiyor. Çoğunlukla babanın, yeni yeni de annenin kızı ya da oğlu olarak soyad alınıyor.
6
"Yanakson" lakaplı Camilla ósk Aradóttir ise 2 yıllık aranın ardından tekrardan sosyal medyada gündeme geldi. İşte Ari Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir'in son hali...
7
8
9

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü Rapçi Instagram'da Soyundu! Tuvaleti Bu Halde Gören Kaçıyor! Gerçek Olduğuna İnanmak İstemeyeceğiniz 10 Tasarım Grinin Elli Tonu'nun Güzel Oyuncusundan Sevişme Sahnesi İtirafı: Pişman Değilim Kapıcılar Kralı'nın Albay Yöneticisi Zafer Bey'in Son Haline Bakın! iPhone X'da Silinen Fotoğrafı Geri Getirdi, 50 Bin Dolar Kazandı