Son Dakika Haberleri: 'Yanakson' Büyüdü! İşte Son Hali

'Yanakson' Büyüdü! İşte Son Hali

9 ay önce

2016 Avrupa Şampiyonası'nın simgelerinden biri olan "yanakson" lakaplı Camilla, Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda babasını tribünden destek veriyor.

1
Takımlar sahada mücadele ederken taraftarlar da tribünlerde renkli görüntüler oluşturuyor. İzlandalı futbolcu Ari Freyr Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir de gündeme gelen kişilerden biri.
2
Uluslararası arenada ilk çıkışını 2014 FIFA Dünya Kupası elemelerinde gösteren İzlanda, play-off turunda Hırvatistan'a elenerek şampiyona biletini alamamıştı.
3
EURO 2016'daki Fransa maçının ardından Skulason, tribündeki ailesine gitmiş ve kızıyla çektirdiği fotoğraflar, futbolseverler tarafından binlerce beğeni almıştı.
4
Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir'e "Yanakson" lakabı takılmış ve sosyal medyada fenomene dönüşmüştü.
5
Aile soyadının kullanılmadığı İzlanda'da bütün kadınların soyadları “dottir” (kız çocuk), erkeklerinki ise “son” (erkek çocuk) ile bitiyor. Çoğunlukla babanın, yeni yeni de annenin kızı ya da oğlu olarak soyad alınıyor.
6
"Yanakson" lakaplı Camilla ósk Aradóttir ise 2 yıllık aranın ardından tekrardan sosyal medyada gündeme geldi. İşte Ari Skulason'un kızı Camilla ósk Aradóttir'in son hali...
7
8
9

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyaca Ünlü Yıldızlar, Cinsel İlişki Fantezilerini Paylaştı! Dünyanın En Güvenli Araçları Açıklandı! İşte, Zırh Kadar Sağlam Otomobil Modelleri Kendall jenner, Cesur Kıyafet Tercihiyle Yine Çok Şaşırttı! Dünyaca Ünlü Rock Grubu Açıkladı: Orhan Gencebay'ı Örnek Alıyoruz! İngiltere'deki Sevgililer Günü Kutlamalarında, Eğlencenin Dozu Fena Kaçtı!