Yanık tenli güzel model Joan Smalls, karantinada hortumla sabah duşu aldı - Son Dakika

Yanık tenli güzel model Joan Smalls, karantinada hortumla sabah duşu aldı

11.04.2020 10:56

Podyumların yanık tenli güzeli Joan Smalls, karantinada yaptığı paylaşımla yürek hoplattı. Ünlü model, bahçedeki havuzunun başında hortumla duş aldığı anları paylaştı.

1
Porto Rikolu model Joan Smalls, dünya genelinde hızla can alan koronavirüs sebebiyle kendisini önlem amaçlı karantinaya aldı.
2
Bütün vaktini evde geçiren Smalls, önceki gün bahçesindeki bitkileri suladı. Daha sonra hortumu kendisine çeviren Smalls, o anları sosyal medya hesabından "Sabah duşları..." notuyla yayınladı.
3
Modellik kariyeri 2007 yılında başlayan Smalls'ın paylaşımı kısa sürede 40 binden fazla beğeni ve yorum aldı. Smalls, sosyal medya hesabından yayınladığı iddialı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor.
4
Öte yandan 31 yaşındaki ünlü modelin Instagram'da 3.4 milyon takipçisi bulunuyor.
5
Joan Smalls Rodriguez, Porto Rikolu bir süper model ve oyuncu.
6
2011 yılında Estée Lauder kozmetik ürünlerini temsil eden ilk Latina modeli oldu.
7
2013 yılında ilk kez Forbes dergisinin "Dünyanın En Yüksek Ücretli Modelleri" listesine girdi ve 3 milyon doların üzerinde kazancı ile sekizinci sırada yer aldı.
8
9
10
11

YORUMLAR (2)
  • nanni: ilgi azalmaya dikkatler başka yere çekilmeye başlayınca unutuluyorlar tabi. bunlar bahçede küreğede otururlar bir süre sonra. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Yanık tenli güzel model Joan Smalls, karantinada hortumla sabah duşu aldı - Son Dakika


Advertisement