Yaprak Dökümü'nün Ayşe'si bir değişti pir değişti! Son hali görenleri büyülüyor - Son Dakika

Yaprak Dökümü'nün Ayşe'si bir değişti pir değişti! Son hali görenleri büyülüyor

28.03.2021 13:58

Bir döenm ekranlarda fırtına gibi esen Yaprak Dökümü dizisinde Ayşe karakterine hayat veren Şebnem Ceceli büyüdü genç kız oldu. Değişimiyle hayran bırakan Ceceli, şimdilerde hukuk öğrencisi ve hedefi adli tıp alanında uzman bir avukat olmak.

1
2000'li yılların unutulmaz dizisi Yaprak Dökümü, kadrosu ve hikayesiyle yayınlandığı dönem izleyiciyi ekrana kilitleyen efsane diziler arasında yerini aldı.
2
Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eseri "Yaprak Dökümü" dizi uyarlaması olarak Kanal D'de yayınladığı 2006-2010 yıllarında reytingleri alt üst etmişti.
3
Tekrarları hâlâ aynı heyecanla izlenen dizide Tekin Ailesi'nin en küçük ferdi Ayşe Tekin'i Şebnem Ceceli canlandırıyordu.

4
Şimdi 20 yaşında olan Şebnem Ceceli kamerlardan uzak bir hayat yaşıyor.
5
Eğitimine odaklanan Ceceli hayallerinin peşinden koşmayı tercih ediyor. Hedefi ise adli tıp alanında uzman bir avukat olmak.
6
Ayrıca Ceceli'nin ekonomik özgürlüğünü elde etmek için yarattığı "Little Satisfying Things" adında kırtasiye markası var.
7
Öte yandan genç oyuncu değişimiyle de görenleri hayran bırakıyor. İşte Şebnem Ceceli'nin son hali...
8
Hürriyet'e konuşan Şebnem Ceceli "Peki, bir daha hiçbir yapımda neden rol almadınız?" sorusuna şu cevabı verdi: "İki kısa filmde rol aldım sonrasında. Onun dışında olmadı. Ailem oyunculuğa devam etme ya da etmeme konusunda bana hiçbir zaman baskı yapmadı. Zaten 5 yaşında dizi teklifi geldiğinde de bana sormuşlar ve kararıma göre hareket etmişlerdi. Dizi bittiğinde akademik hayata yöneldim."
9
"Tıp okumak istiyordum hatta... Daha sonra hukuk ağır bastı, benliğime biçilmiş kaftan olduğunu düşündüm. Ama tam anlamıyla hiçbir zaman 'oyunculuğu bırakacağım ve bir daha olmayacak' demedim. Sadece süreç bu şekilde gelişti."
10
11
12

Son Dakika Yaprak Dökümü'nün Ayşe'si bir değişti pir değişti! Son hali görenleri büyülüyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti