Yaptığı gafla olay olan Tuvana Türkay'ın ablasını gören şoke oluyor! Bakın kim çıktı - Son Dakika

Yaptığı gafla olay olan Tuvana Türkay'ın ablasını gören şoke oluyor! Bakın kim çıktı

21.02.2020 11:04

'Ağır Romantik' filminin galasında yaptığı gafla tepki çeken Tuvana Türkay'ın ablası, resmen kendisinin sarışın hali çıktı. Üstelik geçmişte Mehmet Ali Erbil'in hostesliğini yapmış ve sansasyonel aşklar yaşayarak gündem olmuş. İşte Tuvana Türkay'ın ablası Katre Türkay.

1
Onu Tuna il başrollerini oynadığı 'Ağır Romantik' filminin galasında yaptığı gafla eleştiri yağmuruna tutulan güzel oyuncunun ablası Çağrı Katre Türkay'ı tanıyor musunuz?
2
1987 doğumlu Katre Türkay, güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakıyor.
3
Katre Türkay, dünyanın çeşitli şehirlerinde çektirdiği fotoğrafları takipçileriyle paylaşıyor.
4
Eğer iyi bir televizyon izleyicisiyseniz ve magazin gündemini takip ediyorsanız Katre Türkay'ı gözünüz bir yerlerden ısırıyor olabilir.
5
Mehmet Ali Erbil'in programıyla tanındı!
Mehmet Ali Erbilin programıyla tanındı!
1987 doğumlu Katre Türkay, profesyonel modellik hayatına 15 yaşında başlamış ardından kendisini sunuculuk ve reklam oyunculuğu yaparken buldu.
6
Fiziği ile dikkat çeken Katre Türkay, Metin Uca'nın sunuculuğunu yaptığı Passaparola yarışmasında hosteslik yaptı. Diyalog, spikerlik ve sunuculuk eğitimi alan Türkay'ın yıldızı, Mehmet Ali Erbil'in sunduğu "Ya Şundadır Ya Bunda" isimli programda parladı.
7
Katre Türkay, İlk kez Sevgisiz Nereye isimli film için kamera karşısına geçti. 2009 yılında vizyona giren 'Abimm' adlı film ile de ilk sinema deneyimini yaşadı. Ardından pek çok dizide ve reklamda boy gösterdi.
8
9
10
Ayrıca Hacı Sabancı ve Baran Süzer gibi iş adamlarıyla bir aşk geçmişine sahip.
11
Şimdilerde ekranlardan uzak bir hayat yaşayan Katre Türkay, sürekli seyahat ediyor.
12
İşte Katre Türkay'ın Instagram paylaşımları...
İşte Katre Türkayın Instagram paylaşımları...
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Ayrıca bir zamanlar yaşadığı sansasyonel aşklarla da magazin gündeminde çokça konuşuldu. Ali Ağaoğlu da bu isimlerden biriydi.

YORUMLAR (17)
  • skeleton: bu hacı sabancı zengin olmasa sıkı bir elizabetçi olurdu ama dua etsinki emicesi ülkenin en zenginiydi de onun sayesinde bütün çıtırlar elinden geçiyor... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • RojhaT AvaŞiN: hey maşallah şu güzeliğe bak bakmaya kıyamıyorum işte görün güzel böyle olur görünen köy klavuz istemez kalite asla tesadüf deildir Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Yaptığı gafla olay olan Tuvana Türkay'ın ablasını gören şoke oluyor! Bakın kim çıktı - Son Dakika


Advertisement