Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti - Son Dakika

Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti

23.10.2020 13:50

Cesur paylaşımları ile sosyal medyanın en dikkat çeken modelleri arasında olan Demi Rose, Instagram'da 15 milyon takipçiye ulaştı. Genç model hayranlarına yine can alıcı pozuyla teşekkür etti.

1
Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla kısa sürede ünlenen ve sonrasında modellik yapmaya başlayan 25 yaşındaki Demi Rose, Instagram'da 15 milyon takipçiye ulaştı.
2
Tatil için Maldivleri tercih eden kıvrımlı model neredeyse her anını takipçileriyle paylaşıyor.

3
Demi Rose son olarak da 15 milyon takipçisinin olması şerefine cesur pozlar verdi.
4
Takipçi sayısının artışı sebebiyle tek barça dantelli siyah mayosuyla poz veren Rose takipçilerine teşekkür etti. Rose açıklamasında şunları söyledi:

5
"Cennet zihninizdedir. 15 milyon olduk. Şaşkınım. Instagram'a ilk giriş yaptığımda ve modellik yapmaya başladığımda şu an ki gibi harika insanlara sahip olacağım asla aklıma gelmemişti."
6
7
8
9
10

Son Dakika Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular