İğrençliğin böylesi! Yaptığı temizliğin kalitesini göstermek isteyen görevli tuvaletten su içti - Son Dakika

İğrençliğin böylesi! Yaptığı temizliğin kalitesini göstermek isteyen görevli tuvaletten su içti

15.10.2020 13:48

Koronavirüs salgını sırasında iğrenç sayılabilecek beslenme yöntemleriyle dikkat çeken Çin'de, temizlik işçisi olarak çalışan bir kadının yaptığı hareket gündem oldu. Yaptığı işin kalitesini gösterebilmek için aldığı bir bardağı temizlediği tuvalete daldıran kadın görevli, hiç çekinmeden tuvalet suyunu içti.

1
Kısa süre içinde internette hızla yayınlanan 32 dakikalık klipte, kadın temizlik işçisi, ne kadar iyi derecede temizlik yaptığını göstermek istedi.
2
Kadın işçi, diğer çalışanların önünde eline aldığı plastik bardağı kısa süre önce temizlemiş olduğu tuvaletin deliğine daldırdı.

3
4
İşine olan adanmışlığını göstermek isteyen kadın işçi meraklı bakışların arasında tuvaletten su doldurduğu bardağı kafasına dikti.
5
Bir gübre üretim şirketinde çekildiği belirtilen görüntü tepki çekti. Kadının bu şekilde davranmasından sonra çalıştığı firma kendisine "örnek çalışan" unvanını verdi.
6
Bazı kullanıcılar şirketin çalışının böyle bir şey yapmasına izin vermemesi gerektiğini söylerken bazı kullanıcılar buna izin veren patronun da kadına katılması gerektiğini söylediler.

7
Bazı kullanıcılar ise hiçbir insanın kendi rızası ile böyle bir şey yapmayacağını, şirketin kamuoyuna temizliğe ne kadar önem verdiklerini göstermek için kadını bu şekilde davranmaya zorlamış olabileceğini söyledi.

YORUMLAR
500

Son Dakika İğrençliğin böylesi! Yaptığı temizliğin kalitesini göstermek isteyen görevli tuvaletten su içti - Son Dakika


Advertisement