Yaptırdıkları Estetik Ameliyatlar Hayatlarının Hatası Olan 9 Ünlü - Son Dakika

Yaptırdıkları Estetik Ameliyatlar Hayatlarının Hatası Olan 9 Ünlü

18.12.2016 11:38

1

Ünlü isimlerin daha güzel ve genç görünmek için başvurdukları estetik operasyonlar bazen faciayla sonuçlanabiliyor. İşte onlardan bazıları...

2
Jackie Stallone
Jackie Stallone

Ünlü oyuncu Slyvester Stallone'nin annesi Jackie Stallone, geçirdiği estetik operasyonların ardından yeni görüntüsü tam bir hayal kırıklığı yarattı.

3
4
5
6
7
Emmanuelle Beart
Emmanuelle Beart
Özellikle 1980'li yıllarda dünyanan en güzel kadını ünvanını taşıyordu. Ama sonra ardı ardına geçirdiği estetik operasyonlar yüzünden geriye eski güzelliğinden hiçbir şey kalmadı.

8

Dolgun dudaklarıyla tanınan Fransız yıldız Emmanuelle Beart "felaket" diye tanımladığı estetik operasyonlara karşı kampanya başlattı.

9

47 yaşındaki Beart'ın yüzüne esteik müdahale yaptırıp yapırmadığı uzun zamandır tartışılıyordu. Bugüne kadar bu konuda sessiz kalan Beart, sonunda ilk estetik operasyonunu 27 yaşındayken yaptırdığı itiraf etti.

10

Henüz 27 yaşındayken dudaklarının görüntüsünü değiştirdiğini söyleyen Beart "Eğer sahip olduğum görüntüden memnun olsaydım asla böyle bir şey yaptırmazdım. Ama şimdi böyle bir girişimde bulunmayı planlayanlara önerim şu:; "Eğer gerçekten ihtiyacınız yoksa, estetik operasyonlardan uzak durun" dedi.

11
12
13
Tori Spelling

Tori Spelling</p><p>
Oyuncu Tori Spelling, göğüslerini büyüttü. Ama bir hata oldu ve sol göğsünün üzerinde korkunç bir çökme meydana geldi

14
15
16
17
Pete Burns
Pete Burns
Burns'ün estetik operasyonlardan önceki görüntüsü böyleydi.

18
19
Lisa Rinna
Lisa Rinna
Lisa Rinna operasyondan önce böyle görünüyordu

20
21
Priscilla Presley
Priscilla Presley
22
23
La Toya Jackson
La Toya Jackson
Defalarca estetik ameliyatı olan La Toya Jackson artık bambaşka biri gibi görünüyor.

24
25
Carrot Top
Carrot Top
26
27
Joan Rivers
Joan Rivers
28
29
Lara Flynn Boyle
Lara Flynn Boyle
30

Son Dakika Yaptırdıkları Estetik Ameliyatlar Hayatlarının Hatası Olan 9 Ünlü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor