Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı - Son Dakika

Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı

17.05.2021 11:32

Amerika Massachusetts'da yaşayan 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni Danielle Miller, başkasının kimliğini kullanarak yardım fonundan 100 bin dolar aldı. Bu parayı seyahat yaparak ve lüks otellerde tatil yaparak geçiren Miller, dolandırıcılık suçlaması ile tutuklandı.

1
Savcılık, Miller'in Massachusetts Motorlu Taşıt Sicil dairesinde kayıtlı olan bir bir kişinin kişisel bilgilerini ele geçirdiği ve bu bilgiler ile önce bir banka hesabı açtığını, daha sonra yardım fonuna başvuru yaptığını tespit etti.
2
Savcılık miller'ın hesabına yatan para ile özel uçakla Florida'dan California'ya seyahat ettiğini ve lüks otellerde kaldığını belirtti.

3
Miller, yakalanmamak için sahte bir kimlik çıkardı. Kimliğin üzerine kendi fotoğrafını ve bilgilerini elde ettiği kişinin bilgelerini kimliğin üzerine yazarak havaalanı ve otellere giriş yapabildi.
4
Sürekli lüks tatil yerlerinde lüks arabalar ile paylaşımlar yapan Miller, suçlu bulunması durumunda 20 yıl hapis ve 250 bin dolar para cezası alacak.
5
6
7
8
9
10

YORUMLAR (9)
  • Gurbetci : Ceza böyle sert olacak. Bizde bu dolandiricilik olaylarinda ceza cok yetersiz. Tokatlayan tokatlayana bakalim nereye kadar Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • TATANGA54 : Dolandırıcılık yan kesiçilik kapkaç banka hortumlama usulsüz ihale alma cenneti olan bizim ülkeye gelseydin ya kıııızzzz çok iş yapardın heleki birde yabancısın sen el üstünde tutarlar seni valla Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı - Son Dakika


Advertisement