Yarışma bitti, değişim başladı! MasterChef'in Açelya'sının son hali olay oldu - Son Dakika

Yarışma bitti, değişim başladı! MasterChef'in Açelya'sının son hali olay oldu

24.02.2021 16:11

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2019'da mücadele eden Açelya Kılıçay'ın değişimi sosyal medyada dillere düştü.

1
Yarışma sona erse de MasterChef'te ter döken isimler zaman zaman gündeme geliyor.
2
Program sonrası popülerliğe kavuşan yarışmacıların son halleri merak ediliyor. Aradan geçen zaman bazılarını oldukça değiştiriyor.

3
Bu isimlerden biri de jüri üyeleriyle girdiği diyaloglarla dikkat çeken Açelya Kılıçay oldu. Açelya Kılıçay'ın değişimi ise sosyal medyada dillere düştü.
4
76 bin takipçisi bulunan Instagram hesabını aktif kullanan 23 yaşındaki güzel, binlerce beğeni alırken, eğlenceli paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.
5
Açelya, MasterChef Ekin Eylem Ulaş ve Faruk Batuhan O¨ner'le fotoğrafına ise "Ponçik team. Ne kadar habersiz olduğunu söylememe gerek yok bence" mesajını yazmıştı.
6
MasterChef 2019 yıldızının sosyal medyada yaptığı son paylaşım, "Tipimin en düzgün çıktığı fotoğraf buydu. Diğerlerini siz düşünün" notunu taşıyor.

7
AÇELYA KILIÇAY KİMDİR?
AÇELYA KILIÇAY KİMDİR?
28 Mart 1998 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Küçüklüğünden beri sporla ilgilenen Açelya, lise döneminde Fenerbahçe'de lisanslı olarak voleybol oynadı, yaşadığı sakatlık yüzünden voleybolu bırakmak zorunda kaldı.

8
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'nde sinema televizyon bölümünde okuduktan sonra lise tahsilinin yarısında İstanbul Üniversitesi Adıgüzel Güzel Sanatlar tiyatro bölümüne geçip oradan mezun oldu.
9
Küçüklüğünden beri mutfakla iç içe olan MasterChef Açelya Kılıçay, Mutfak Sanatları Akademisi uzun dönem profesyonel aşçılık bölümünden mezun oldu.
10
Açelya Kılıçay'ın, büyük finalde Alican Sabunsoy ile yenen Cemre Uyanık'ın şampiyonluk ipini göğüslediği 'MasterChef Türkiye 2019'daki hali...
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Yarışma bitti, değişim başladı! MasterChef'in Açelya'sının son hali olay oldu - Son Dakika


Advertisement