YAŞ Üyeleri Anıtkabirde - Son Dakika

YAŞ Üyeleri Anıtkabirde

02.08.2010 16:01

1
Yüksek Askeri Şura'nın 4. ve son gün toplantısı başladı.

Genelkurmay Karargahı'nda sabah saatlerinde başlayan çalışmalara Başbakan Recep Tayyip Erdoğan katılmadı. Başbakan Erdoğan günlük programını konutunda sürdürüyor.

2
Yüksek Askeri Şura toplantısının 3. gününde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Org. Başbuğ Dışişleri konutunda bir araya geldi.

3
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) üyelerine verdiği öğle yemek verdi.
4
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yemek için 12.30 sıralarında Gül'ün konutuna giriş yaptı.
5
Yemeğin başlama saatinden yaklaşık 20 dakika önce Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, yaklaşık 10 dakika önce de Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ile diğer asker üyeler konuta toplu halde geldi.

6
13:30'da başlayan ve 1 saat süren yemeğin ardından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Org. Başbuğ Dışişleri konutunda bir araya geldi.

7
8
9
10
11
ANKARA dün 41 derece ile bu yılın en sıcak günlerinden birisini yaşarken, sonucu merakla beklenen Yüksek Askeri Şûra (YAŞ) dün Başbakan Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Genelkurmay'da başladı.
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika YAŞ Üyeleri Anıtkabirde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor