Yasak aşk iddiasıyla olay olan eski yenge Jelena Karleusa paylaşımıyla eşini yere göğe sığdıramadı - Son Dakika

Yasak aşk iddiasıyla olay olan eski yenge Jelena Karleusa paylaşımıyla eşini yere göğe sığdıramadı

18.02.2021 10:55

Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile yasak aşk yaşadığı konuşulan Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, aldatma iddiaları ve paylaştığı cesur karelere yapılan eleştirilere açtı ağzını yumdu gözünü. Eski yenge aynı zamanda eşini öve öve bitiremedi.

1
Şu sıralar Kasımpaşa'da oynayan eski Beşiktaşlı Dusko Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, Sırp medyasında çıkan aldatma haberlerine ve paylaştığı seksi karelere gelen eleştirilere cevap verdi.
2
Sırp medyasına göre bir dönem eşini başka bir futbolcuyla aldattığı iddiasıyla gündeme gelen Karleusa, aynı haberlere geçtiğimiz gün yine konu olunca eşiyle karesini Instagram'dan paylaşarak cevap verdi.
3
Kadeh kaldıran Sırp şarkıcı, "Şerefe, yanımda iyi, dürüst ve yıkılmaz bir adam. Asla aldatmayan, aşağılamayan ve utanmayan bir adama alkış" dedi.
4
"Tek lekesi olmayan adam" diye sözlerine devam eden Karleusa, "Ne yazık ki magazinin korkunç saldırılarına maruz kalıyor benim yüzünden" diye konuştu.

5
Beşiktaş taraftarının 'Yenge' diye hitap ettiği Sırp şarkıcı, "Bana olan iğrenç nefretleri yüzünden, iyi bir adamı ve ailesini lekeleyecek yalanlar yazıyor" şeklinde konuştu.
6
Son olarak ise Karleusa, "Pisliklerin adından bahsettiğim için son derece üzgünüm. Ne kadar değersiz olduklarını görecekler" dedi.
7
Sırp gazeteleri, daha evvel Dusko Tosic ve Jelena Karleusa çiftinin yaşadığı çıplak fotoğraf ve aldatma krizini de yeniden gündeme aldı.
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika Yasak aşk iddiasıyla olay olan eski yenge Jelena Karleusa paylaşımıyla eşini yere göğe sığdıramadı - Son Dakika


Advertisement