Yasak aşkıyla birlikte 8 aylık bebeğini defalarca bıçaklayıp kafasını kesmişti! Cezaları belli oldu - Son Dakika

Yasak aşkıyla birlikte 8 aylık bebeğini defalarca bıçaklayıp kafasını kesmişti! Cezaları belli oldu

03.02.2020 13:03

Belarus'ta yaşanan akılalmaz cinayette, 48 yaşındaki yasak aşkıyla birlikte 8 aylık bebeğini öldüren 26 yaşındaki cani anne 25 yıl hapse mahkum edildi, suç ortağı ise idam edilecek.

1
2018 yılında Belarus'ta yaşanan cinayette 26 yaşındaki Natalya Kolb ve gizlice evine aldığı yasak aşkı 48 yaşındaki Viktar Syarhel birlikte alkol alıyordu.
2
O sırada henüz bilinmeyen bir sebeple Viktar Syarhel beşiğinde uyuyan bebeği bıçaklamaya başladı. Sonrasında kafasını keserek hayatına son verdi.

3
Saatler sonra bebeğin babası, Natalya Kolb'un kocası Leonid, eve döndü ve korkunç manzarayla karşılaştı. Sağlık ekipleri olay yerine geldiğince sinir krizi geçiren adam kendinden geçmişti.
4
8 yaşındaki bebeği defalarca bıçaklayıp kafasını kesen cani çiftin cezaları belli oldu. Brest Bölge Mahkemesi, cinayetin canice hislerle işlendiğine kanaat getirerek ikiliye en ağır cezalarını verdi.
5
48 yaşındaki Viktar Syarhel'e idam cezası verildi.

6
Günahsız bebeğin cani annesi ise kadınlara idam cezası uygulanmadığı için ömür boyu hapiste kalacak.
7
Komşuları ailenin mutlu bir aile olduğunun altını çizerek, kısa süre önce çocuklarını da kiliseye götürerek vaftiz ettirdiklerini söyledi. Mahalle sakinleri, Leonid Kolb'un acısını paylaştıklarını ifade etti.

Son Dakika Yasak aşkıyla birlikte 8 aylık bebeğini defalarca bıçaklayıp kafasını kesmişti! Cezaları belli oldu - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • galpaç: hayırdır niye kadınlara idam uygulanmıyor.onlar üstün ırkmı.arkadaş bu yüzyıl kadınların yüzyılı.allah sonumuzu hayır ede.sanırım insanlığın sonu bu olacak.kaderini kadınlara teslim etmesi yavaş yavaş... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor Papaz, vaaz sırasında Melenia Trump'ı gösterip "Bu kadın gibi olun" deyince ortalık karıştı Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu