Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir'e bir de Instagram'da bakın! Bikinili pozları olay - Son Dakika

Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir'e bir de Instagram'da bakın! Bikinili pozları olay

25.02.2020 15:49

Yasak Elma dizisinde Halit'in ilk eşinden olan kızı Zehra karakteriyle tanıdığımız Şafak Pekdemir, Instagram'ı aktif kullanan oyunculardan biri. İşte Şafak Pekdemir'in daha önce hiç görmediğiniz halleri...

1
Halit’in ilk eşinden olan kızı Zehra Argun karakteriyle Şafak Pekdemir, izleyicinin sevdiği deli dolu karakterlerden biri.
2
Her zaman babasının bütün eşlerini kıskanmasına rağmen Yıldız'la arası çok iyi olan Zehra, en son kişisel gelişim kitabı çıkarttı ve fenomen olmak için her şeyi yaptı.
3
Hatta popülaritesi azalan Zehra, son bölümde takipçi satın alarak günümüz ünlülerine de atıfta bulunup herkesi güldürmeyi başardı.

4
Şafak Pekdemir, gerçek hayatta Instagram'da 320 bin takipçiye sahip. Pekdemir, Instagram'da dizi setinden ve tatillerinden sık sık fotoğraf paylaşıyor.
5
Kalın ses tonuyla hep eleştirilen güzel oyuncu bu defa da bikinili pozları yüzünden nasibini aldı. Takipçileri, "Amaa çok zayıfsın!", "Tahta gibisin", "Hintli guru sandım!" diyerek zayıflığına dikkat çekti.
6
Güzel oyuncu zayıflığı yüzünden eleştirilirken doğallığı ve makyajsız halleriyle de beğeni topladı.
7
Şafak Pekdemir kimdir?
Şafak Pekdemir kimdir?
19 Haziran 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Pekdemir, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Oyunculuk bölümünden mezun oldu.
8
2009 tarihinde Tersine Dünya isimli tiyatrosu ile Bakırköy Belediye Tiyatrolarında izlendi.
9
2010 tarihinde Savaş ve Barış isimli tiyatroda rol aldıktan sonra 2011'de Şüphe adındaki dizide Aslı Demircan karakterini canlandırdı.
10
2012 senesinde Leyla ile Mecnun dizisinde rol aldı ve Nisan karakterini oynadı.
11
Bu dizinin ardından ise 2014 senesinde İncir Reçeli 2 filminde Halil Sezai ile başrol oyuncusu olarak hafızalara kazındı.
12
İşte Şafak Pekdemir'in Instagram paylaşımları..
İşte Şafak Pekdemirin Instagram paylaşımları..
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir'e bir de Instagram'da bakın! Bikinili pozları olay - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden