Yasak Elma'nın Zeynep'inin Eski Halini Görenler Tanıyamıyor - Son Dakika

Yasak Elma'nın Zeynep'inin Eski Halini Görenler Tanıyamıyor

24.12.2018 14:00

Fox'un Yasak Elma dizisinde Zeynep rolüyle tanınan güzel oyuncu Sevda Erginci'nin şöhretle gelen değişimini gören şaşırıyor.

1
Yasak Elma dizisi ile yıldızı iyice parlayan genç yetenek Sevda Erginci'nin eski hali sosyal medyanın konusu oldu.
2
2012 yılında oyunculuk hayatına başlayan Sevda Erginci ile şimdi hali arasındaki farkı görenler ise şaştı kaldı. Dişleri, kilolu hali ve kaşları ile dikkat çeken Sevda Erginci'nin eski halini görenler 'resmen evrim geçirmiş' demekten kendini alamıyor.
3
Fox TV'nin yayınlandığı dönemlerde çok konuşulan dizisi Karagül'deki Ayşe rolüyle de dikkat çeken Sevda Erginci'nin süreç içerisinde geldiği nokta büyük başarı hikayesi.
4
Karagül'de dikkat çeken Erginci, Ver Elini Aşk dizisi ile gönülleri fethetti ve şimdi de Yasak Elma ile yine kendisine hayran bırakıyor.
5
SEVDA ERGİNCİ KİMDİR?
SEVDA ERGİNCİ KİMDİR?
Şimdilerde güzelliği ile konuşulan Sevda Erginci, Sevda Erginci 3 Ekim 1993 yılında İstanbul'da doğdu. 24 yaşında, Terazi burcu.
6
İLK DİZİSİ: KOYU KIRMIZI
İLK DİZİSİ: KOYU KIRMIZI
Sevda Erginci'nin ilk dizisi 2012 yılında Ozan Güven ve Özgü Namal'la başrolünü paylaştığı Koyu Kırmızı dizisi oldu. O dizide Ayşe karakterine hayat verdi.

7
AİLESİ İLE ARASI NASIL
AİLESİ İLE ARASI NASIL
Ailesi Sevda Erginci'yi her konuda özgür bırakmış, o da bir kısıtlama olmadığı için onların razı gelmediği şeylere yönelmemiş. Babası diziyi izleyip onu çok sert eleştiriyormuş, o da kızıyormuş başta ama sonra birçok şeyi düzeltmesine sebep olduğunu anlamış.
8
YER ALDIĞI YAPIMLAR
YER ALDIĞI YAPIMLAR
İlk dizisi Koyu Kırmızı'dan sonra 2012'de Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı Osmanlı Devleti'nin son zamanlarını anlatan Veda dizisinde Lamia karakterini canlandırdı, Daha sonra asıl fark edildiği dizi Karagül'de Ayşe'yi canlandıran Sevda Erginci bir de Türkan Şoray'ın yönetmenliğini yaptığı Uzaklarda Arama adlı sinema filminde rol aldı.

Son Dakika Yasak Elma'nın Zeynep'inin Eski Halini Görenler Tanıyamıyor - Son Dakika

YORUMLAR (9)
  • hıghlander: hasbi tembeller!...birinizde kızcağıza maşaallah deyin,Allah sahibine bağışlasın,ömrünü versin falan deyin be...işiniz gücünüz canım ,cicim muhabbeti.Yarın sizde kız evlat sahibi oldu mu görürsünüz...neyse...eskiden ,çok çok eskiden,aklımdaki puslu zamanlardan, iyi tanıdığım ve değer verdiğim birisine bu kadar mı benzer bir insan.Tek yumurta ikizi,ayırt etmek imkansız,hala şaşkınlıkla bakıyorum.Tarih ve zaman,sanki klonlamış ve gelecekte tekrar doğmuş gibi. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Irmak Ünal yaptığı hatanın bedelini koronavirüse yakalanarak ödedi: Perişan oldum Hepsi tek bir ağızdan aynı şeyi söyledi! Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı Kapadokya'da 29 Ekim coşkusu! Ay yıldızlı bayrağımız gökyüzüne yükseldi Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu