Yasak kalktı, parkların sahipleri geri döndü! Kısıtlama kalkınca çocuklar park ve bahçelere koştu - Son Dakika

Yasak kalktı, parkların sahipleri geri döndü! Kısıtlama kalkınca çocuklar park ve bahçelere koştu

13.05.2020 16:06

Koronavirüsten dolayı alınan önlemlerden dolayı 40 gündür sokağa çıkmayan çocuklar bugün yasağın kalkmasıyla sokağa çıkıp gönüllerince eğlendiler. Park ve bahçelere akın eden çocuklar cıvıl cıvıl görüntüler oluşturdu.

1
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı önlem amaçlı sokağa çıkması yasaklanan 0-14 yaş arası çocuklar için bugün tarihi bir gündü.

2
Yaklaşık iki ay sonra sokaklarda ve park bahçelerde çocuk sesleri yükseldi. Normalleşme sürecinin ilk adımlarından biri olarak 0-14 yaş arası çocuklar bugün bir süreliğine de olsa sokağa çıktı.

3
Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkması kısıtlanan 0-14 yaş arası çocuklar, 11.00-15.00 saatleri arasında kısıtlamaya ara verilmesiyle 53 gün sonra parklara koştu.
4
Türkiye'nin dört bir yanından ajanslara düşen fotoğraflar ise renkli manzaralar oluşturdu. İşte o görüntüler..

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Yasak kalktı, parkların sahipleri geri döndü! Kısıtlama kalkınca çocuklar park ve bahçelere koştu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti